מדריך

אושפיזין

גיא גרבר, ישראלי שכבש בסערה את סצנת ההאוס והטכנו העולמית, חוזר לביקור מולדת ובא להרעיד את קירות הברזילי

ברזילי, תל אביב, 02-10-2009 23:30
אושפיזין

יריית הפתיחה של גיא גרבר הגיעה בשנת 2004 כששחרר את "Stoppage Time" בלייבל של ג'ון דיגוויד.7 דקות שהצליחו לערבב בין האוס וטכנו ולחשוף לראשונה את היכולות המלודית המבריקה של גיא. התקליט הפך להצלחה אדירה והתנגן אצל כולם, מענקי טכנו קשה ועד לאיקונים של סולפול האוס. התקליטים הבאים של גיא כבר שוחררו בלייבל הטכנו הגדול בעולם "Cocoon".ההימור של סוון ואט (הבעלים של קוקון) על גיא החל לשאת פירות, קטעים כמו "Belly Dancing" ו " Sea Of Sand" (בשיתוף עם שלומי אבר) שברו צ'ארטים, המיסו רחבות ריקודים מסביב לגלובוס והכניסו את גיא לרשימת הטופ 10 של אומני הטכנו הבינלאומיים. 

ב-2007 השיק דיסק אמן בשם "Late Bloomers" שמיזג בין מלודיות נוגעות למקצבים מחוספסים. הדיסק גרף הצלחה אדירה ונחשב לאחד מנקודות הציון המשמעותיות של עולם ההאוס והטכנו בשנים האחרונות. סיבוב ההופעות שבא בעקבותיו מיקם את גיא על הבמות המרכזיות של אירועי הדאנס הגדולים בעולם, בכל אחד מהם ציפה לו בהתרגשות קהל של אלפים ששתה בשקיקה את המלודיות החולמניות שכה מזהות איתו.

במקביל הקים גיא לייבל עצמאי "Supplement Facts" שהספיק בשנה האחרונה לצבור תאוצה ולהוציא לאור חומרים של כמה מהמפיקים החשובים באירופה לצד תמיכה בכישרונות ישראלים.

את גרבר ילווה ניב הדס שותפו לפרויקט המדובר " Reshuffle ", על הסגירה יופקד איש הג'קאין, דיפ'ה.

גיא גרבר, יום שישי ה-2.10, 24:00, ברזילי, הרכב 13, תל אביב

תגובות