מדריך

טכנו חם

פאלקו ברוקזיפר, אחת הדמויות הבולטות ביותר בסצינת המועדונים באירופה וארצות הברית, מגיע אלינו ללייב של האוס עמוק, טכנו ופופ

לבונטין 7, תל אביב, 10-10-2008 23:30
טכנו חם

פאלקו ברוקזיפר בישראל -

ההיסטוריה של חייו כתקליטן מצוין ומפיק מתחילה עוד בתחילת שנות ה-90' בקלן, שם סיים פאלקו את לימודיו כמעצב הגרפי בבית ספר לאמנות המקומי. במשך לימודיו הוא חבר לקריסטיאן מורגנשטיין (ז''ל) וביחד הם התחילו לאגור ציוד אנלוגי בשביל הפקת מוסיקת טכנו ששניהם שמעו מגיל צעיר מהרייבים והמועדונים בקלן. לאחר שנה פגש פאלקו את מיה - השותפה שלו לכל דבר הקשור למוסיקה והצלחה בעתיד.

יחד הם עבדו על המוסיקה שנשמעה כמאוד מתקדמת בשנים ההם לעומת כל מה שנוגן אז במועדונים כשהם מחליטים להקים לייבל: סאב סטאטיק- שלאחר זמן קצר הפך ללייבל המדובר ביותר במצעדי הדיג'יים באירופה. הלייבל ישר נכנס למשפחת קומפאקט שהיו גאים להפיץ את התקליטים בכל רחבי העולם.

המוסיקה של פאלקו לא היתה דומה לשום דבר אחר: מצד אחד זה היה טכנו, אך לא רצחני ואגרסיבי אלא גרובי וחם. ההפקה של הסאונד הפתיעה אפילו את ותיקי הותיקים של התעשייה. הבחור הצעיר הוציא לאור את התקליט הראשון שלו בהוצאה מוגבלת שמהר מאוד התחיל להתנגן בכל רחבי אירופה. מאז הלייבל וגם הקריירה של פאלקו לא הפסיקו להעלות. תוך כדי פאלקו נהיה מוכר בתור דיג'יי מקצוען שצץ משום מקום במועדונים הגרמנים, ולאחר תקופה מאוד קצרה בכל מועדון נחשב באירופה.

בשנה האחרונה הוא הוציא את אלבומו השני Heavy Day, אלבום שמשלב האוס עמוק, טכנו ופופ. הוא מגיע אלינו כחלק מהטור של השקת האלבום.

 פאלקו ברוקזיפר, יום שישי ה-10.10, 24:30, לבונטין 7, תל אביב

תגובות