מדריך

אדוני המנהל

סדנת אומן עם פיט ריילי, מנהל הלייבל Soul Jazz, בה ינהל פיט שיחה פתוחה על ההיסטוריה של הלייבל, על ניהול חברת תקליטים בעידן הדיגיטלי וכן יענה על שאלות הקהל. הכניסה חינם

מכללת מיוזיק, תל אביב, 02-10-2008 20:00
אדוני המנהל

הרפרטואר העשיר של Soul Jazz מוכר כמעט לכל חובב רגאיי והוא כולל הוצאות מחודשות של קטלוג ההקלטות של Studio 1 הנמצא בבעלותם, שהוא למעשה האולפן הג'מייקני הותיק שעל כנפיו התפתחה מוזיקת הרגאיי משנות השישים ועד היום. Soul Jazz הוא לייבל וותיק הקיים כבר 15 שנה, ומלבד להוצאות מחודשות של מוזיקת רגאיי וFאנק מן העבר, הוא אחראי במידה רבה להתפוצצות ז'אנר הדאבסטפ באנגליה ובעולם.

אמנים כגון Skream, Digital Mystikz, Kode 9 ועוד כבר הוציאו תקליטים בלייבל המשלב את הסאונד האלקטרוני החדש, לצד השפעויו הג'מייקניות ההיסטוריות של אמנים כמו דניס בראון, ג'ייקוב מילר ולי פרי. חנות התקליטים שבבעלות הלייבל- Sounds of the Universe הנמצאת בלב הסוהו של לונדון, עיצבה דורות של דיג'יים וחובבי מוזיקה והיא אחת החנויות העצמאיות הוותיקות ביותר באנגליה.

פיט ריילי, מנהל הלייבל Soul Jazz, מגיע לנהל פיט שיחה פתוחה על ההיסטוריה של הלייבל, על ניהול חברת תקליטים בעידן הדיגיטלי ולענות על שאלות הקהל. הכניסה חינם.  

סדנת אמן עם פיט ריילי, יום חמישי ה-2.10, 20:00, מכללת מיוזיק, רחוב בן-שמן 4 תל אביב

תגובות