מדריך

חיי כלבתא

אריאל 'כלבתא' תגר מארח את MC Clapper Priest הג'מייקני-לונדוני ואורחים נוספים, במסיבת השקה לסדרת תקליטים שלו בלייבל הלונדוני האגדי Soul Jazz Records

קומפורט 13, תל אביב, 03-10-2008 23:00
חיי כלבתא

הרפרטואר העשיר של Soul Jazz מוכר כמעט לכל חובב רגאיי והוא כולל הוצאות מחודשות של קטלוג ההקלטות של Studio 1 הנמצא בבעלותם, שהוא למעשה האולפן הג'מייקני הותיק שעל כנפיו התפתחה מוזיקת הרגאיי משנות השישים ועד היום. Soul Jazz הוא לייבל וותיק הקיים כבר 15 שנה, ומלבד להוצאות מחודשות של מוזיקת רגאיי וFאנק מן העבר, הוא אחראי במידה רבה להתפוצצות ז'אנר הדאבסטפ באנגליה ובעולם. אמנים כגון Skream, Digital Mystikz, Kode 9 ועוד כבר הוציאו תקליטים בלייבל המשלב את הסאונד האלקטרוני החדש, לצד השפעויו הג'מייקניות ההיסטוריות של אמנים כמו דניס בראון, ג'ייקוב מילר ולי פרי.

אריאל 'כלבתא' תגר הוא מפיק שפועל כבר כמה שנים בחוד החנית של המוזיקה האלקטרונית העולמית ולשמו ריליסים רבים וכמו כן רמיקסים לאמנים כגון Spank Rock, Fat Freddy's Drop, Roll Deep ועוד. החתמתו בלייבל המרתק והייחודי הזה היא מצד אחד הישג בינלאומי ומצד שני התקדמות טבעית של עבודה מאומצת בז'אנרים סביבם הוא יוצר כמו דאנסהול, דאבסטפ, גריים ודאב. בסינגל הראשון של כלבתא שיצא בלייבל לפני מספר שבועות הוא מארח את MC Warrior Queen מלכת הדאבסטפ שזכתה להכרה בעבודתה עם מפיקים כמוThe Bug (איתו היא הופיעה בארץ בשנה שעברה), Skream, Sunship ועוד. בסינגל השני מתארח MC Clapper Priest, אם.סי ג'מייקני-אנגלי וותיק, שיחד עם בני דורו, נטל חלק מיצירת תרבות הסאונד סיסטמז של אנגליה בשנות השמונים לצד סקסון סאונד וקוקסון סאונד האגדיים.

לרגל יצאת התקליטים, יגיע MC Clapper Priest להופיע לצד כלבתא, וכמו כן יגיע מנהל הלייבל Soul Jazz, פיט ריילי, שמתקלט ברחבי העולם כחלק מה-Soul Jazz Sound System.

המנעד המוזיקלי הרחב של הערב ינוע מרגאיי ודאנסהול מוקדם, דרך Fאנק ועד דאבסטפ עדכני, בהגשה מסורתית של דיג'יי ו-MC , כשבחזית המקומית יצטרפו My Lord Sound (שאך חזרו מטור אירופאי לצד גדול האם סיז הג'מייקני Brigadier Jerry), ותת מודאב הלוא הם צח 'טרטל' בר וג'הנתן באיחוד מרגש.

כלבתא משיק, יום שישי ה-3.10, 23:00, קומפורט 13, תל אביב

תגובות