מדריך

טרי פויזן הורור שואו

"טרי פויזן", נסיכות האלקטרו פופ, בהופעה סליזית ואופנתית להפליא, במיוחד לכבוד יום שישי ה-13

לבונטין 7, תל אביב, 13-02-2009 00:30
טרי פויזן הורור שואו

טרי פויזן הגיחו בסערה אל עולם הפופורנוגרפיה הרכה ב-2004, כאשר שלוש עלמות החן לואיזה קאהן (גיטרה, קלידים ושירה), נגה נצר (שירה, באס, קלידים) וסיון "פטיט" מלר (שירה, קלידים) החזירו לבמה סליזיות, ביצ'יות ומראה זול ופרובוקטיבי שהיה נחוץ כל כך בארץ, במיוחד אם זה מגיע בשפת האהבה - הצרפתית.

השלישיה מגדירה את רכולתה כ"אורגיה של בק ובלונדי, ונסה פאראדי והנפטונז, סליז אמריקני עם שיק אירופאי אלגנטי". תדמית הילדות הרעות בצירוף האלקטרו-פופ שובר השגרה שלהן הגיעו עד לשמות הגדולים ביבשת. הן הופיעו לצד ליידיטרון, Tiefschwarz, Boy form Brazil Electrocute ועוד. לקראת 2005 עזבה נצר את הלהקה ואת מקומה תפסה השחקנית והדוגמנית גילי סער. וכמו שאומרים (יותר נכון, כפי שהן אומרות), מאחורי כל אישה מצליחה עומד גבר שמציץ לה מתחת לחצאית. הגבר שלהן (אותו הן מכנות "הסרסור") האחראי על הסאונד והביטים, הוא עידן "ברונו" גרייף, שהופיע בעבר כסמפלריסט בהופעותיה של בילי לוי.

האי.פי המלא, שלא נמכר בחנויות אלא רק בהופעות ודרך הלהקה עצמה, יצא ב-2006 וכלל חמישה קטעים. שנה מאוחר יותר, יצא אי.פי נוסף, הפעם על גבי ויניל בלבד, שכלל שלושה קטעים (Buzz on The Bell, Ballroom, Synthetic Harmonizer) בגרסאות מקוריות וברמיקסים. האי.פי הנ"ל יצא בלייבל האלקטרו הצרפתי Ekler 'o' Shock. 

טרי פויזן בהופעה, יום שישי ה-13.2, 24:30, לבונטין 7, תל אביב

תגובות