מדריך

יום הולדת, חגיגה נחמדת

מועדון הברזילי חוגג יומולדת שנתיים, יחד עם פרוייקט "האליזה" ומועדון ה- Weekend – Berlin. בין היתר, יתארחו הדיג'ייז: Dixon, Oskar Melzer (ברלין), דיג'יי D'julz (פריז) ודיפה המקומי

ברזילי, תל אביב, 19-09-2008 23:30
יום הולדת, חגיגה נחמדת

האורח הראשון הוא Dixon, אחד מיוצרי ומסובבי ההאוס המפורסמים והמוערכים בעולם. הוא החל להתבלט באמצע שנות ה90' בעזרת סטים שפיזר במועדונים המובלים של ברלין. בסוף שנות ה90' הוא חבר לקולקטיב ג'אזנובה והחל לשחרר תקליטים בלייבל העל שלהם "Sonar Kollektiv". במרוצת השנים הוא הספיק לערוך כמה רמיקסים מדהימים שמיצו את הפוטנציאל המקסימלי מהקטעים המקוריים, כמו גם קלאסיקות דיפ האוס שהדהדו הרבה מעבר לגבולות ברלין והביאו אותו לנגן במיטב המועדונים, לשתף פעולה עם בכירי הז'אנר ועל הדרך לגלות כמה כישרונות חדשים כמו ההרכב "AME".כיום בתור בעליו של הלייבל Innervisions, דיקסון יחד עם AME והנריק שוורץ, מהווים את צוות ההאוס המוביל באירופה.

מיד אחרי חימום דיפי סוחף של דיקסון יתפוס את המושכות האורח הבא - D'julz. דג'לוז החל לנענע לפריזאים עוד בתחילת שנות ה90', התמהיל המקורי שלו בין האוס,דיפ טכנו פ'אנק ואסיד הביאו אותו לנגן במועדונים הטובים בעיר. מאוחר יותר החל להפיק קטעים מסקרנים עם אלמנטים שובבים של אסיד ומקצבים חדים. את הקשר החזק שלו לסצנה הפרזיאית הוא מחזיר בעזרת ליין שרץ כבר 10 שנים (!) במועדון הרקס האגדי. כיום נחשב דג'ולז לאחד המפיקים והדיג'ייז המובילים באיזור הטק-האוס באירופה, כשהוא מחזיק בבוקינג כבד ותקליטים חורכי רחבות שלו משוחררים בלייבלים כמו: Ovum,20/20 Vision, Dessous, Pokerflat, Brique Rouge ואחרים.

לפני שני אלו יעלה ויבוא אוסקר מלצר, אחד משחקני המפתח של הסצנה הברלינאית. מעבר להיותו די'גיי ויוצר עם רליסים בלייבלים כמו : Four Music ו Kitsuné מלצר הוא הבעלים של אחד המועדונים הטובים באירופה, הWeekend  Club, שממוקם בקומה ה-8 של אחד מבנייני המשרדים הבולטים בברלין והפך לאיקון עולמי של מוזיקת דאנס איכותית. 

את הערב יקנח דיפה המקומי.

הברזילי חוגג שנתיים, יום שישי ה-19.9, 24:00, ברזילי, הרכב 13, תל אביב

תגובות