מדריך

פוסט-איט

אלי לס ופג אדיר (אוהד הוכנר), שניהם לבית פתקית, בדאבל פיצ'ר

דוריס בר, קיבוץ אפיקים, 29-10-2008 21:30
פוסט-איט

בגיל 24, בקנדה, החל אלי לס להקליט שירים שכתב באנגלית על טייפ ארבעה ערוצים שכור. כשחזר לארץ ב-2000, המשיך בכתיבה והקלטה והקים את ההרכב בלאק בלנדר (יחד עם אסף דר ז"ל על הבאס, יפתח כדן על הגיטרה ואלעד סטרומר על התופים). בלאק בלנדר שחררה את אלבומה היחידה Jets בלייבל בפאסט מיוזיק ב-2003. במקביל, המשיך לקליט על פור טרק שירים רבים, חלקם בעברית - מהם ריכז 15 קטעים לאלבום כוכב מלא באכסניות, שיצא בהפקה עצמית ב-2004.

לאחר הוצאת האלבום, לס פגש את איציק אדרי (Salesmen) ואת צוריאל פניגשטיין וגילה אהבה משותפת לניל יאנג. בחורף 2004 קיימו את הפעתם המשותפת הראשונה בעין-גב תחת השם The Dogs. ההרכב היה אחד מהפעילים בלייבל החדש דאז - פית/קית. לאחר תקופה של הופעות והקלטות, שהתגלמו באלבום הבכורה "בין הגדרות" (2006) שיצא בחשאיות בפיתקית 2006, נכנסה הלהקה לשלב הקפאה לא ברור ולס התפנה להקלטת אלבום סולו שני, קישון, אותו הקליט בביתו ברחוב הקישון בפלורנטין. בסוף 2006 החל לנגן את שיריו עם הרכב חדש, שכלל את דני הדר, יואב גרוס (Two States) ועידן אברהמי.

פג אדיר הוא אוהד הוכנר, מי שהיה חבר בלהקת 2 states וכיום יוצר את המוזיקה שלו בבית, על מחשבו האישי. הוכנר הוציא עד היום שנ אלבומים בלייבל פתקית מהם אפשר להתרשם באתר הבית שלו ובדף ה-Myspace.

פג אדיר ואלי לס בהופעה, יום רביעי ה-29.10, 21:30, דוריס בר, קיבוץ אפיקים

תגובות