מדריך

הופ הופ טרללה

ליין East of Eden חוגג שנה במסיבת גג עטורת די ג'ייז ביפו מול השקיעה

המרפא 12, יפו, 13-09-2008 16:30
הופ הופ טרללה

ליין ההאוס המשובח שהפציע לפני שנה ומאז שימח את לבבותנו במסיבות למכביר חוגג יומולדת! הליין, שמשלב בין האוס, סול, דיפ האוס, דיסקו, פאנק ובעצם כל מה שהולך טוב עם גוד וייבס, מוכיח פעם אחר פעם שאפשר להפיץ אהבה בעולם. תשאלו את רחובות ת"א-יפו ההמומים שהתחילו בשנה האחרונה לראות את השיניים של הבליינים, עת הם יוצאים מעוד מסיבה של East of Eden עם חיוך שלא היה מבייש עירית ענבי בסיומה של עוד הגרלה.

ביום שבת הקרוב הם עושים את זה שוב על הגג ביפו, עם סולקאט שתארח באהבה והרזידנטים דני בר ועופרי גופר שיארחו ברחבה את שלומי זידן ובלאונג' את ווידו ושימי סוניק מסוליקו.

  עפרי גופר יפתח בסט שקיעה פור טו דה פלור, ויקח אותנו לטיול בדיפ האוס דרך הלאטין ועד הטרייבל האוס. עפרי, רזידנט הליין, התארח השנה בליינים ולוקישנים שונים (פאג, הבלוק, חתול וכלב, זינגר) במקביל להיותו אושיית רדיו (עורך ב- 99 אפ אם תוכנית המוסיקה האלקטרונית הבליינים).

שלומי זידן - אין צורך להכביר מילים אבל בכל זאת - די ג'יי מיתולוגי ואושיית לילה, האיש שכבר ראה (וגם שמע) הכל, מבטיח לחפור באוסף הוינילים הלא ייאמן שלו וינגן שיקאגו האוס ודיסקו שחור ואמיתי.

דני בר ינגן סט סגירה מיוחד שנע בין האוס לאלקטרו-פאנק וקטעי דיסקו עם אדיטים משובחים מעשי ידיו (טעים באחריות) בשילוב קלאסיקות של הליין. דני רזידנט הליין מימים ימימה, התארח השנה בליינים ולוקישנים שונים (פאג, יוד, הבלוק, ברזילי, החתול והכלב וזינגר) שם הביא לידי ביטוי ז'אנרים נוספים כמו טקנו ודיפ האוס המהווים עוד נדבך בסקאלה המוסיקלית הנרחבת שלו.שימי סוניק ועידו 'ווידו' -חצי מצוות המפיקים והדיג'ייז "סוליקו" יפנקו בלאונג' עם פריסטייל גרוב - מפאנק רגאיי וסול עד האוס ואלקטרו. ווידו וסוניק הוציאו ביחד מספר מיקסטייפים וביניהם התקליט Walking In Dreams ושניהם מתקלטים בימים אלו בקביעות בארה"ב.

שבת 13.9, 16:30 -23:00, המרפא 12, יפו50 ש"ח בכניסה. בר ידידותי למשתמש + סאונד אש

Bring Your Dancing Shoes פייסבוק מייספייס

תגובות