מדריך

Makes Me Wanna Skream

Skream, המפיק הבריטי הצעיר שמבסס את עצמו כאחד מהקולות החשובים בדאבסטפ, בערב שכולו חגיגה מוזיקלית עתידנית בקומפורט 13.

קומפורט 13, תל אביב, 19-09-2008 23:00
Makes Me Wanna Skream

הרבה מים זרמו בנחל הדאבסטפ בשנה וחצי שעברה מאז ביקורו הקודם והבלתי נשכח של SKREAM (אוליבר ג'ונס) ; הסצנה העולמית והמקומית גדלה למימדים מפלצתיים, הדאבסטפ הפך לאחד הז'אנרים האלקטרונים החשובים בשנים האחרונות וסקרים המשיך להתפתח ולמקם את עצמו מדרגה אחת מעל שאר מפיקי הז'אנר בעזרת הפקות מהפכניות ומגע מלודי קסום.

אז מיהו סקרים? אוליבר ג'ונס, ילד פלא בן 21 מלונדון. התחיל ליצור בגיל 15 וגדל והתפתח ביחד עם הז'אנר הצעיר.הוא פרץ לתודעה בעקבות הקטע Midnight Request Line , המנון דאבסטפ המורכב ממלודיה מרגשת ובאסים שחודרים ישר לבטן. הקטע פרץ גבולות ונוגן על ידי דיג'ייז מכל הקשת המוסיקלית- מאגדות טכנו, דרך אושיות ברייקס וג'אנגל ועד גרוביסטים כגון ג'יילז פטרסון ומר סקראף. משם החיבור עם הגריים וההיפ-הופ האנגלי היה טבעי, כשראפרים גדולים כמו ווילי וחבריו מאלתרים עליו ברדיו ובהופעות חיות.

אחרי ההצלחה מצא את עצמו סקרים כשגריר הדאבסטפ הרשמי, בדיוק כמו דיזי ראסקל בגריים וגולדי בג'אנגל. מאז הוא מופיע מסביב לעולם ומפיץ את הבשורה. הבחור מנגן במסיבות שלבטח לא היו מכניסים אותו בשל גילו, חמוש בקטעים אקסקלוסיבים לצד הפקות מקוריות ומשובחות. בשלושת השנים האחרונות הוא שיחרר אין ספור חורכי רחבות וגם שלל רימקסים מהפכניים.

את סקרים יתכבדו לארח טובי הדיג'יים המקומיים -  טרטל, וולטר והקטיק.

לכתבתו של תומר גולן על הביקור הקרב של skream ליחצו כאן.

 Skream בישראל, יום שישי ה-19.9, 23:00, קומפורט 13, פלורנטין, תל אביב

תגובות