מדריך

ערב כפול ותערוכה ללא הגבלה

מועדון ה-No Limit מארח בליין ההופעות את ההרכבים Pits ו-P6 ותערוכת וידאו וצילומים של חוני המעגל

NoLimit, 02-05-2007 21:30
ערב כפול ותערוכה ללא הגבלה

במועדון ה-No Limit  יופיעו הלהקות PITS ו-  P6 במסגרת ליין ההופעות במקום. להקת Pits מורכבת משני שליש להקת אליוט - אלון כספי וטליה פרי, בצוותא עם אורי סגל. הלהקה פעלה לראשונה למשך שנה וחצי החל מ-2004, בתקופה זו הקליטו השלושה אלבום בודד והתפרקו בעקבות נסיעתם של כספי ופרי לניו יואק. בתחילת 2006 חזרה הלהקה להופיע ביחד כאשר את מקומו של כספי מילא איש קטמין, אסי תג'ר שהקליט איתם את האי.פי Cerberus. בסוף אותה שנה זכו לרמיקס דאב לשירם "אודרי הפבורן" מידיו של בנימין אורן (אקא כינורו של רוטשילד), אמן האלקטרו-אוונגארד הירושלמי. בתחילת 2007 עזב תג'ר את ההרכב ובמקומו הצטרף יונתן יידוב.

להקת P6 הם הרכב אודיו-ויזואל בו גיטרת MIDI חשמלית מנגנת קטעי וידאו באמצעות תוכנת VJ. כל מיתר מפעיל דגימת אודיו וידאו שונה, ובהתאם לגובה הצליל משנה את מהירותה. בצורה זו ריפים מוזיקליים מתורגמים בזמן אמת לריפים אודיו ויזואליים, כל זאת על מצע של אלקטרוניקה ותופים אקוסטיים. לאחר ההופעות יתקלטו איגי וקסמן ואיתן רדושינסקי אינדי רוק ודארק אייטיס.

במהלך הערב תיפתח תערוכתו של חוני המעגל, "אור לגויים". התערוכה היא אוסף ציורים וצילומים של האמן חוני המעגל איצקוביץ, אשר הציג עבודות רבות וקיים מיצגים פרובוקטיביים במוזיאונים בארץ ובעולם. בתערוכה זו יוצגו הדפסים גדולים המשלבים דמויות ידועות של אנשי צבא ,חיילים וכלי נשק לצד נשים. כמו כן יוצגו קטעי וידאו ארט מעבודותיו.

Pits ו-P6 בהופעה, רביעי ה-2.5, 21:30, No Limit, שביל המרץ 6, תל אביב.

תגובות