מדריך

הדינוזאור האחרון

dj Diplo מגיע לארץ כדי להרעיד את קירות הברזילי, עם סט שינוע בחופשיות בין מוזיקה שחורה כהיפ הופ להאוס, טכנו ודאבסטפ

ברזילי, תל אביב, 29-08-2008 23:30
הדינוזאור האחרון

Diplo פרץ לפני קרוב לארבע שנים למרכז זירת המוזיקה כשהוא מגיע ממספר חזיתות. בחזית הראשונה היה אלבום אמן בלייבל ביג דאדא - אלבום דאון-טמפו שבנוי בעיקר מדגימות, שזכה לתשבחות רבות וחיבר את דיפלו עם חברים כמו RJD2 ו-די ג'י שאדו.

חזית נוספת הייתה עבודתו עם הזמרת הסרילנקית M.I.A, לה הפיק חלקים בולטים מאלבומה הראשון והמדובר מ-2005, שבאמצעותו גם נחשף לעולם הסגנון הברזילאי נוטף הסקס אפיל - באילה פאנק. מאז הוציאה M.I.A עוד אלבום שהופק ברובו ע"י דיפלו ו-Switch.

בין השאר היה דיפלו ממבשרי גל הדיג'ייז החדש בעולם, שמערבבים בחופשיות בין מוזיקה שחורה כהיפ הופ ודאנסהול עם סגנונות קלאביים/אלקטרוניים כמו האוס, טכנו ודאבסטפ, כשביניהם נמצא הרעב המתמיד לצלילי תערובת מהעולם, כמו קודורו, בולטימור קלאב, קומביה וכל מה שמרענן, מפתיע ושובר את השבלונות הישנות של עולם המועדונים.

דיפלו השתתף כמפיק גם באלבום האחרון של דיזי ראסקל (הילד הרע של ה"גריים"), הפיק כמה קטעים באלבום של Santogold (ה-"it girl" של 2008) ומתפקד כאחד הרימיקסרים הנחשקים בשוק (גוון סטפני,CSS,Justice , Yeah Yeah Yeahs, בלוק פארטי,לה טיגרה, רוטס מאנובה ועוד).

ממש בימים אלו יצא המיקסטייפ שחיבר יחד עם סאנטוגולד - Santogold vs Diplo, עפ"י אותה מסורת שהביאה לעולם את המיקסטייפ האדיר Piracy Funds Terrorism שעשה עם M.I.A סביב צאתו של אלבומה הראשון.דיפלו הוא גם בעליו הגאה של הלייבל "מד דיסנט" (MAD DECENT)- שם הוא מטפח כישרונות כמו די.ג'יי בלאקסטאר, סאות' ראקאס קרו, Rye Rye ו-Boy 8 Bit, ובקרוב יראו בו אור גם ריליסים של הקרוקרז ודרופ דה ליים.

את הערב יפתחו בוטניקה הלא הם נדב רביד ואמיר אגוזי בשיעור על תורת הצמח, הגרוב והבוטי. ויסגרו צמד הצעירים הבועטים ארי ויוגו.

להורדת סט של דיפלו - לחצו כאן

דיג'יי דיפלו, יום שישי ה-29.8, 24:00, ברזילי, הרכב 13, תל אביב

תגובות

  • יש כרטיסים מתנה למאזינים הנאמנים?

    דיפלומטית, 24-08-2008 20:39