מדריך

הדבר האמיתי

חגיגה של רגאיי, רוטס ודאב עם זבולון דאב סיסטם ו-TWELVE TRIBES SOUND, עם מערכת סאונד חדשה ומרטיטת איברים

ברזילי, תל אביב, 28-08-2008 23:30
הדבר האמיתי

תרבות הסאונד סיסטם נולדה בג'מייקה לפני יותר מ-50 שנה ומשם התפשטה לכל רחבי העולם. הסאונד סיסטם הוא דיסקוטק נייד עם מערכת סאונד עוצמתי המתאימה במיוחד למוזיקת הרגאיי. לתרבות הסאונד סיסטם חלק חשוב בהתפתחות מוזיקת הרגאיי והדאב והשפעה על סגנונות מוזיקליים שכנים כמו היפ הופ וג'אנגל. סוף סוף קם בארצנו סאונד סיסטם אמיתי שמחזיק מערכת סאונד משלו עם עוצמה מדהימה של 6000 WATT ועם אלמנטים שתוכננו במיוחד בשביל לתת לחובבי הרגאיי השורשי את הדבר האמיתי, סאונד שמן ומרטיט איברים.

TWELVE TRIBES SOUND - בשנת 1998 נסע ראס קונגו בפעם הראשונה לג'מייקה והתחיל לאסוף תקליטוני 7" של רגאיי ודאב, בג'מייקה הוא חווה חוויה שורשית עמוקה תוך שהוא נחשף ונכבש בקסמי התרבות הראסטאפארית.       ב-2002 בזמן טיול בעולם, הוא נחשף לסצינת הרגאיי העולמית ומחליט להקים את ה-TWELVE TRIBES SOUND. משם הדרך חזרה לג'מייקה קצרה. בתקופת שהותו באי הוא סופג positive vibes מכמה דאנסים רציניים של סאונדים דוגמת stone-love. הוא רוכש מזוודה נאה של תקליטים, מקליט מספר ספיישלים וחוזר לארץ. הוא רוכש את ה-PRE-AMP – מכשיר ייחודי הנבנה בעבודת יד לפי הזמנות מיוחדות ומאפשר שליטה מדויקת בתדרים של מערכת הסאונד ולוקח את הסאונד לגבהים חדשים. בעסקת חבילה עם המכשיר מגיעות גם הסירנות הידועות והאפקטים המיוחדים של ג'ה-שאקה. באותה שנה, מגיש קונגו לראשונה לקהל מאזינים ב'מחוגה', סט קצר בטעם u.k. מאז ממשיך המסע וקונגו ניגן ומנגן במקומות רבים 'מדן ועד אילת'. שלב חשוב וחדש במסע יתחיל במסיבה הקרובה, בה ישיק לראשונה ראס קונגו את מערכת הסאונד החדשה שהרכיב ובעצם הופכת את ה-TWELVE TRIBES SOUND לסאונד סיסטם האמיתי הראשון בישראל. המערכת תוכננה במיוחד כך שתוכל לספק את הסאונד הנכון למוזיקת הרגאיי והיא תספק חוויית סאונד מיוחדת ונדירה.

ZVULOON DUB SYSTEM - להקת רוטס, רגאיי ודאב המנגנת מוסיקה מקורית. בדומה להרכבי רוטס עכשויים הקו המוסיקלי של ZDS כולל רגאיי שורשי מקורי עם השפעות של Fאנק, ג'אז ומוסיקה יהודית תימנית, לצד גרסאות חדשות לרידימים (להיטים ג'מייקנים) קלאסיים, כשהכל מתובל באפקטים ובאסים עוצמתים לפי מיטב מסורת הדאב הג'מייקנית.

ערב סאונדסיסטם, יום חמישי ה-28.8, 23:30, ברזילי, הרכב 13, תל אביב

תגובות

  • יש דברים שלא מחמיצים...

    ליאת, 25-08-2008 04:19