מדריך

תפתחו את האוזניים

פאניק אנסמבל, יהלי סובול ורע מוכיח, מרסדס בנד ומופע הפתעה מיוחד, בהשקה של ה"אוזן בר", מועדון ההופעות של האוזן השלישית

האוזן בר, תל אביב, 28-08-2008 21:00
תפתחו את האוזניים

פאניק אנסמבל, הרכב קאמרי-רוק-קברט, מונה 8 יוצרים מקשת רחבה של רקעים מוסיקליים שונים ומגוונים. חברי פאניק אנסמבל מנגנים בין השאר עם אמנים מוכרים כגון מתי כספי, יוני בלוך, נקמת הטרקטור, כנסית השכל , קרן פלס, אביב גדג' ועוד. בנגינה מחושבת, רגישה ועוצמתית, הם מוציאים את המאזינים לטיול במחוזות הנפשיים העמוקים, במקומות האפלים שבין העצב לשמחה, הפזיזות והמחשבה, מכשפים את הקהל בהינף שרביט קסמים אחד.

מרסדס בנד, הרכב הפאנק המדליק, החל את דרכו ב-1998 בירושלים ובאותה השנה עברה לתל אביב והתחילה להופיע. ב-2003 הם שחררו את אלבום הבכורה שנשא את שם הלהקה. בתחילת שנת 2007 עזב את הלהקה נגן הגיטרה רונן כוכבי במקביל לסיום הקלטות האלבום השני שלהם, "היום שבו איבדתי את משקפי השמש" שיראה אור בקרוב. את מקומו ממלא גיא שמי (אינפציה, דה גירלס) והבסיסט אריאל שרבקובסקי הוחלף ביוני כהן. השנה כיכבו חברי הלהקה, גל תורן, אורי גת וגיא שמי, בסדרת הטלוויזיה "תעשה לי ילד" ב"הוט 3" כששירי הלהקה שימשו פס-קול לסדרה.

יהלי סובול ורע מוכיח הוציאו החודש את אלבומם המשותף - "אל דוראדו" - האלבום יוצא 9 שנים אחרי יציאת אלבום הסולו הראשון של יהלי סובול, שכתב והלחין את כל השירים בפרוייקט. רע מוכיח, אחד המפיקים המבוקשים בארץ, אחראי לעיבודים ולהפקה. למרות היכרותם הארוכה , זהו שיתוף הפעולה האמנותי הראשון שלהם. האלבום, שהחל את דרכו כאלבום סולו של יהלי, הפך בעקבות החיבור בין השניים לפרויקט משותף לכל דבר. בשנים האחרונות התמקד יהלי בצד הספרותי ושני ספרים פרי עטו כבר ראו אור, במקביל כתב שירים ליזהר אשדות, יהודית רביץ, והמשיך להופיע לבד ועם מוניקה סקס.

רע מחלק את חייו האישיים והמקצועיים בין שתי יבשות, בשנה האחרונה מפיק ומופיע לצד ברי סחרוף, המשכה של שותפות ארוכת שנים שהניבה בין השאר את האלבום "סימנים של חולשה" ואת " 11א". בארה"ב הספיק להפיק ולנגן עם דיוויד בירן (Talking Heads), כתב מוסיקה עבור MTV לעשרות פתיחים, שיתף פעולה עם האמנית הבינלאומית מיכל רובנר ובין השנים 2003 ל-2006 היה גם חבר להקת גוגול בורדלו באלבום Gypsy-Punks ובסיבוב הופעות בינלאומי.  

מסיבת ההשקה של האוזן בר, יום חמישי ה-28.8, 21:00, בר האוזן, קינג ג'ורג' 48, תל אביב

הכניסה חופשית! 

תגובות