מדריך

אז מה חוצמזה?

פסטיבל חוצמזה 3 הוא חגיגה של מוסיקה אלטרנטיבית, עם עשרות הופעות של מיטב אמני השוליים בארצנו, תחת כיפת השמיים

קיבוץ פרוד, 26-09-2009 11:00
אז מה חוצמזה?Les Trucs יחצ

רחוק מחיי היומיום, שעה וחצי צפונה מתל-אביב, יש מקום בו עולם חדש ומיוחד נבנה ליומיים ואז הוא נעלם. פסטיבל "חוצמזה" מתקיים זו השנה השלישית - פסטיבל מוסיקה עצמאית ישראלית שמתקיים בטבע, שפועל לקידום אמני שוליים לצד אמנים מוכרים יותר מספקטרום מוסיקלי רחב.

כמו תמיד, גם השנה פסטיבל "חוצמזה" יהווה פלטפורמה לקידום אמנות עצמאית. בשטח הפסטיבל יוקם מתחם עשיר וססגוני ובו ייקחו חלק, בין היתר: ArtBeat - פרוייקט היוצר שיתוף פעולה בין צלמים מקומיים ללהקות בולטות בסצנה הישראלית, סדרת המערכונים השערורייתית והמתוחכמת "ניצה ולחם" (עורכי הווידאו הראשיים של flix.co.il), תיאטרון רחוב, דוכני קומיקס ,ספרות ועוד.

למעלה מ-40 יוצרים יציגו מוסיקה, סרטים, ספרות ואמנות עצמאית וביניהם:

אסף אמדורסקיכנסיית השכלעמיר לבהטרמפולינה (תומר יוסף ובנו הנדלר)גלעד כהנא (ג'ירפות),אורן ברזילי (מופע הארנבות של ד"ר קספר)איטליזקולולושקרוסלהאלקטרההאחים רמירזיעל דקלבאוםיהוא ירוןברמלאיאורי מרקהמועדוןדיוויד בלאואשכרה מתיםNx2אדם קומןThe Apronsחיה מילררגייסטאןInhibitors (מארחים את אורלי פרל) . Mambomambas (אורי פרוסט ואיתן רדושינסקי)ועוד אורחים מברלין: Les Trucs

בנוסף יופיע, לראשונה בישראל, הרכב האלקטרו-נויז הברלינאי Les Trucs. אחרי שהטריפו את הקהל בברלין והוכתרו כ"אחת מלהקות האנדרגראונד המקוריות והמסעירות ביותר באירופה כרגע", הם מגיעים לארץ להופעה שלא תישכח. עושים "נינטנדוקור" - אלקטרוניקה שמחברת בין ה-8 ביט של הרכבים כמו Crystal Castles לבין האיי.די.אם של אפקס טווין. דמיינו בחור ובחורה, כשביניהם מעין שולחן פינג פונג מלא כבלים, קלידים וג'אדג'טים יוצאי-דופן, מיקרופונים שמחוברים לכובעים, תרמילי גב עם חלקי מנורות שולחן ועכשיו , דמיינו את כל המפלצת הטכנולוגית הזאת ממוקמת בין פרות , עצים ואוהלים.

עוד ישתתפו:DJ Bush BeatDj TurltleDj Didi Duksin

חוצמזה 3, שישי-שבת, ה-25-26.9, נחל צלמון, קיבוץ פרוד

תגובות