מדריך

מסיבת הקבינט

כהן@מושון, פלד ואורטגה ואקסום ידגמנו פריסטייל על רקע סיבובי הפטיפונים של דיג'ייז אלארם, אורי שוחט ומש, בערב שכולו היפ-הופ ציוני

ברזילי, תל אביב, 08-11-2008 22:00
מסיבת הקבינט

כהן@מושון הם בעצם שלושה: כהן (מיכאל כהן), מושון (השחקן מיכאל מושונוב) והסקרצ'ר וולטר איינשטיין צפרדע (איתי דראי. גישת ה"אולד סקול" שלהם באה לידי ביטוי במוסיקה, בהופעה, בהגשה ובצורת העבודה: כל אחד כותב לעצמו את הבתים שהוא שר, מלחינים יחד, וולטר מוסיף את חלקו בסימפולים ובמעברים המוסיקליים, על ההפקה המוסיקלית מנצח כהן. הדיסק הוקלט באולפנו של אורי שוחט שגם ביצע את המיקסים לאלבום וייעץ מוסיקלית, על המאסטרינג אחראי יוסי פיין. בערב יחליף את וולטר על העמדה - אורי שוחט.

אקסום, גדלו אי שם בשכונות הפחות טובות של נתניה שני חברים טובים, החליטו לקרוא לעצמם ג'ודיה וטדרוס וביחד "אקסום". מזה כמה שנים הם מפתחים על מיקרופונים את התמהיל הייחודי שלהם המורכב מהשפעות תימניות ואתיופיות מבית אבארגאיי ודאנסהול מבית ג'מייקה וחוצפה ישראלית מכאן. את כל זה הם מכניסים לפנים. בקצב. בשנה האחרונה אקסום הספיקו להפוך, עם הרבה עבודה קשה ועראק, למלכי החוף של תל אביב והסביבה במסגרת הופעות הקיץ המטורפות יחד עם חיים לרוז, סאבו וקותי.

פלד ואורטגה יעלו על הבמה עם חומר חדש דנדש מאלבום הבכורה שלהם. השניים הפכו בשנה וחצי האחרונה לצמד לוהט שחולש על מיקרופונים במסיבות, הופעות, רייבים ופסטיבלים. הצמד הקליט בשנתיים האחרונות עם הגדולים ביותר. בין היתר, הדג נחש, סוליקו וחיים לרוז - תוך שהם משלבים את הכישרון והגישה הרעננה שלהם להיפ הופ עם הידע, הניסיון והכישרון האדיר שיש לאותם שמות.

לכבוד הערב החגיגי ישוחרר מיקסטייפ לרשת הכולל שירים של כל ההרכבים. בערב עצמו צפויים שיתופי פעולה מפתיעים, שירים חדשים והרבה מאוד היפ הופ. 

ערב הקבינט השני, יום שבת ה-8.11, 22:00, הברזילי, הרכב 13, תל אביב

תגובות