מדריך

פאניקה באטליז!

פאניק אנסמבל ואטליז בדאבל פיצ'ר שינוע בין פופ-רוק בועט לקברט קסום ומלטף

בארבי, כפר סבא, 23-08-2008 22:00
פאניקה באטליז!

פאניק אנסמבל, הרכב קאמרי-רוק-קברט, מונה 8 יוצרים מקשת רחבה של רקעים מוסיקליים שונים ומגוונים. חברי פאניק אנסמבל מנגנים בין השאר עם אמנים מוכרים כגון מתי כספי, יוני בלוך, נקמת הטרקטור, כנסית השכל , קרן פלס, אביב גדג' ועוד. בנגינה מחושבת, רגישה ועוצמתית, הם מוציאים את המאזינים לטיול במחוזות הנפשיים העמוקים, במקומות האפלים שבין העצב לשמחה, הפזיזות והמחשבה, מכשפים את הקהל בהינף שרביט קסמים אחד.

אלבום הבכורה "פאניק אנסמבל/Panic Ensemble " הוא פרי השקעה ויצירתיות של הפעילים בהרכב. כל אחד מהמוסיקאים מביא את עולמו הפרטי אל תוך ההרכב מה שהופך את היצירה לשתי וערב של עולמות מוסיקליים. המוסיקה של הולחנה ועובדה בידי מייסד ההרכב, רועי ירקוני והטקסטים שעומדים במרכז היצירה נכתבו על ידי המשוררת קרן אלקלעי גוט, ד"ר לספרות אנגלית באוניברסיטת תל אביב.

חברי ההרכב הם: רועי ירקוני- פסנתר, לאפטופ / יעל קראוס-שירה / נועה גולנדסקי-כלי הקשה, קולות / גליה חי-ויולה, קולות / יהוא ירון-קונטרה בס / עומר הרשמן-גיטרות , קולות / בוריס מרצ'ינובסקי-אקורדיון / דירק קונש- חצוצרה, קולות.

אטליז נכנסה לסצנת האינדי המקומית בשנית 2001 ומאז הם מפיצים את הבשורה שלהם מפה לאוזן ובהופעות ברחבי תל אביב. גיא בן שטרית (אינפקציה) כותב לאטליז את רוב השירים וביחד עם עמית ארז (גיטרה), לי טריפון (שירה), אדם שפלן (בס), עמרי הנגבי (תופים) ואור בהיר כל אחד מחברי אטליז הוא גם אמן מוכר בפני עצמו. אטליז עושים את המוזיקה שלהם באנגלית ומשלבים לתוך הרוק שלהם הרבה מאד השפעות מגוונות. רוק קשוח עם תמרונים מזרחיים, בלדות לוחשות לצד שירים מורכבים, צרחות מול סלסולים, גותיקה אפלה ופופ מתוסבך, הכל באנגלית. זה מה שכלול בתפריט של אטליז.

ב-2007 הוציאה הלהקה את אלבום הבכורה שלה Violently Delicate (טריילר), וכעת היא מופיעה לקראת אלבום שני מתקרב.

 אטליז ופאניק אנסמבל בהופעה, יום שבת ה-23.8, 22:00, בארבי, יוחנן הסנדלר 8, כפר סבא

תגובות