מדריך

יוצאים מהקופסא

Out Of The Radio הוא מופע ג'אז המתבסס על הסרט "ימי הרדיו" של וודי אלן, המשלב מוסיקה חיה והקלטות אותנטיות משנות ה-30' וה-40'

מרתף 10, חיפה, 08-08-2008 22:00
יוצאים מהקופסא

Out Of The Radio - "מופע ג'אז היוצא מהקופסא" - ערב ג'אז מיוחד המתבסס על הסרט הנפלא של וודי אלן "ימי הרדיו", בו ינגנו חברי ההרכב קטעים שישולבו בעזרת מחשב עם קטעי קישור המבוססים על הקלטות אותנטיות של שידורי רדיו משנות השלושים והארבעים.

דפני לוי (שירה) - זמרת ג'אז ייחודית, נמנית עם אמני הג'אז המובילים בארץ ומשתפת פעולה עם מוסיקאים מן השורה הראשונה. מופיעה בליווי הרכבים שונים בישראל ובחו"ל. דפני היא אמנית פורצת דרך בביצועים ייחודיים לחומרים מן הג'אז הקלאסי, כמו גם בכתיבה, הלחנה ועיבוד של שירים תוך מיזוג של ג'אז, בלוז ומוזיקת נשמה עם סגנונות מהאוצר המוזיקלי הקלאסי, היהודי והישראלי.

ד"ר שי כהן (כלי נשיפה) - מלחין, נגן, מורה ומחנך לכלי נשיפה, לאלתור ולג'אז. כתב יצירות לתזמורות והרכבים שבוצעו בפסטיבלים שונים ברחבי העולם ואף זכו בפרסים רבים. שי כתב את מוסיקה מקורית לסרט "זורם כנהר הגדול" שזכה בפרס הסרט הדוקומנטארי של השנה בפסטיבל הסרטים בחיפה (2005).

גיל פקר (פסנתר) - בוגר המחלקה לג'אז באקדמיה למוסיקה בירושלים, כתלמידם של דני גוטפריד וסלבה גנלין. נגן ומפיק מוסיקלי בפרויקטים שונים בתחום הג'אז והפופ, המוסיקה הקובנית והלטינית.

לאון חביב (תופים) - יליד איסטנבול. מגיל 16 מופיע כמתופף מקצועי עם הרכבים שונים בסגנונות מגוונים והיה חבר באחת מהלהקות המפורסמות ביותר בתורכיה בכל הזמנים. כיום מנגן במופעים: "אלי גורנשטיין שר סינטרה", "דפנה ארמוני שרה אלה פיצג'רלד" ועוד.

וואלרי ליפיץ (קונטרבס) - בוגר אקדמיה למוסיקה במבמת קונטרבס. מוסיקאי המנגן בס על הבמות ובהקלטות. השתתף בפרוייקטים שונים ומגוונים וכן בפסטיבלים בארץ ובחו"ל.

Out Of The Radio, יום שישי ה-8.8, 22:00, מרתף 10, ירושלים 23, חיפה

תגובות