מדריך

Deeper and Deeper

דן גאנצייה הצרפתי ו-Phonique הגרמני, שני שמות גדולים בסצינת הדיפ האוס והטכנו, באים לצנן את החום התל אביב

ברזילי, תל אביב, 08-08-2008 23:30
Deeper and Deeper

מאחורי השם דן גאנצייה עומד תמנון רב פעלים שכבר בשנת 2000 שמו הדהד ברחובות פריז בזכות ליין האפטרים במועדון ה Botofar. דן הצליח להחזיר באלגנטיות את הדיפ האוס לפריז דרך הדלת האחורית והחליט לפרוש בשיא ההצלחה מהפקת המסיבות, אבל הוא לא נשאר מובטל זמן ממושך וקיבל הצעה לשמש כרזידנט בשני המועדונים המובילים באיביזה הספייס והדיסי 10. דן לא ממש עוצר באיביזה ובמקביל הוא בעליו הגאה שאחד הלייבלים הלוהטים באירופה כיום, Freak n' Chic לייבל שמהווה בית חם לאומנים כמו :  Jamie Jones ,David K ,Marc Antona ,Miss Fitz ,Danton Eeprom ,Shonky.

בקיץ האחרון חזר דן לפריז שם הוא חולק רזידנסי יחד עם איוון סמג' במועדון הRex ומריץ ליין מסיבות שמארח בקביעות את ריקרדוו ויללבוס,סטיב באג, מגדה וחברים נוספים.

 מברלין מגיע אחד היוצרים והדי'גייז הבולטים בסצנה המקומית: Phonique; במשך קצת יותר מעשור הספיק פוניק למתג את עצמו כאחד מיוצרי ההאוס הנחשבים. היכולת של הבחור לשלב בין החום של הדיפ האוס לתחכום של עולם הטכנו נחטפו כמעט על ידי כל לייבל חשוב בתחום כמו : Crosstown Rebels,Cocoon ,Fine, Simple ,Brique Rouge ,Dessous. במשך השנים שיתף פעולה והפיק יחד עם דיקסון,טיפשורץ, ג'אזנובה, סטיב באג, טייגרסקין ומרטין לנדסקי. הוא אחראי לכמה מלהיטי הדיפ ההאוס המבריקים של כל הזמנים. כיום הוא מחזיק בבוקניג כבד וברזידנסי במועדונים החמים בברלין: הטרזור (שבו הוא רזידנט של ערבי ההאוס מעל לעשור) והוויקנד. ומנגן לעיתים תכופות בפאנורמה בר,פאבריק ושאר מועדונים ופסטבלים מובילים בעולם.

דיפה וטובי יפתחו ויסגרו.

דן גאנצייה ופוניק, יום שישי ה-8.8, 24:00, ברזילי, הרכב 13, תל אביב

 

תגובות