מדריך

מולטי אורגזמה

די ג'ייז אורגזמיק וקוויזינר מההרכב האגדי TTC נוחתים בארץ, לערב של ביטים אלקטרונים משולבים בראפ מלוכלך בצרפתית

הבלוק, תל אביב, 07-08-2008 23:00
מולטי אורגזמה

די.ג'יי אורגזמיק וקוויזיניר מההרכב האגדי TTC נוחתים בארץ לערב אחד של שכרון חושים:

TTC הוציאו 3 אלבומי מופת שהגיעו מלב ליבה של פריז וקנו להם מעריצים ברחבי העולם. השילוב המנצח בין ביטים אלקטרונים, ראפ בצרפתית ובעיקר מחויבות תמידית להתקדם, לחדש ולשנות את חוקי המשחק הפכו את TTC ללהקת קאלט, לא פחות! ששת חברי ההרכב עסוקים בקריירת סולו מצליחה ולכן ההרכב נמצא בסוג של הקפאה כרגע וחדל מלהופיע. הפרוייקט הכי מעניין מבין יוצאי TTC הוא המיקסטייפים המשוגעים של קוויזיניר ואורגזמיק - השלישי והאחרון בטרילוגיה יצא לפני חודשיים וביסס את מעמדם בתור שניים מהטיפוסים הכי יצירתיים וצבעונים המסתובבים בשטח.

אורגזמיק מערבב בין ביטים פרי הפקתו, קלאסיקות מודרניות ורימיקסים ללהיטי פופ, כשהכל מתחבר לאופי השבור והקופצני שלו. קוויזניר מניח על זה את החרוזים שלו. היכולת העיקרית של הצמד היא לקחת מגטאות העולם את כל מה שמעניין (היפ-הופ מועדונים מלוכלך מאמריקה, ביילה Fאנק מברזיל וכו') ולעטוף את הכל במגע הפריזאי עמוס בשיק ויצירתיות חסרת מעצורים. 

ההופעה שלהם היא חגיגה בסגנון סאונדסיסטם, אורגזמיק על העמדה, קוויזיניר על המיקרופון והידיים באוויר. אחרי ההופעה של הצמד ימשיך אורגזמיק בסט תקלוט שמערבב בין כל מה שטוב ויוצר בלאגן ברחבת הריקודים.

את התמיכה יתנו מיטב הכשרונות המקומיים: הפתיחה תופקד בידיו הנאמנות של אמיר אגוזי מבוטניקה, שיארח על המיקרופון את אונילי המזמרת. אחרי שהצרפתים ירימו אתכם לשמיים יגיעו וולטר ומאג'ימאן לעשות קצת סדר בסט של קראנק, דאבסטפ ושאר מטעמים. את המסמר האחרון יתקע די.ג'יי ביטפוט מקולקטיב ברייק איט. 

די ג'יי אורגזמיק וקוויזינר בהופעה, יום חמישי ה-7.8, 23:00, דוד חכמי , 35 תל אביב

תגובות

  • מישהו יודע כמה עולה כניסה?!?

    שלולית, 08-08-2008 04:16