מדריך

רוברט פרום דה הוד

רוברט הוד, ממייסדי המינימל-טכנו, שחרש כבר עמדות ופסטיבלים מובילים בעולם, מגיע אלינו עם סט אינטילגנטי, חם ואקסטטי

הלופט של לינקולן, תל אביב, 01-08-2008 23:30
רוברט פרום דה הוד

רוברט הוד הוא אחד מהאנשים שמסמנים את הטכנו האינטליגנטי, החם והמרגש של דטרויט. עוד הרבה לפני שהילדים באירופה ידעו מה זה סינתיסייזר, הוד החל להפיק מוסיקת ריקודים שהמוטו שלה הוא שימוש בכמה שפחות אלמנטים בכדי להגיע למטרה ולמעשה ייסד את הזרם המינימליסטי של ימנו במהרה הפקות שרקח באולפנו צברו תאוצה ויחד עם כמה חברים מהשכונה כמו ג'ף מילס ו"מד מייק" בנקס הוא יסד את קולקטיב הטקנו החתרני Underground Resistance.

השלושה פיתחו אג'נדה חתרנית שנלחמת בלייבלים הגדולים ושמה לעצמה כמטרה להשחיל מסרים חתרניים ללב המיינסטרים, תוצאה שהושגה פעמים רבות בעזרת הפצה של מוסיקת טכנו עמוקה ולא מתפשרת באופן עצמאי בשנת 92 עקר יחד עם ג'ף מילס לניו יורק שם פתחו ביחד חנות תקליטים ואת הלייבל Axis שמהווה יחד עם לייבלים כמו Metroplex ו Transmat את אחד מאבני היסוד של הטקנו מוסיקה שהפיק יחד ולחוד עם מילס הצליחה לתת זווית מסקרנת למה שנקרא היום מינימל טקנו.

רוברט הוד הוא אגדה אמיתית; איש שמעצב את הסאונד האלקטרוני כבר שני עשורים, אמן שחלש על העמדות והפסטיבלים המובילים בעולם יחד עם טובי האמנים, שחקן אמיתי שקריאת קהל והנעת בני אדם אל תוך אקסטזה היא אחת מהמטרות שלשמם הקדיש את חייו הבוגרים.

את הוד ילוו אנה סוזנה ודיפה.

רוברט הוד בישראל, יום שישי ה-1.8, 23:30, הלופט של לינקולן, סעדיה גאון 13, תל אביב

תגובות

  • presale

    מספר מצומצם של כרטיסים מוזלים לאירוע ההיסטורי ניתן לירכוש באוגנדה ובקרמבו

    f, 29-07-2008 01:37