מדריך

באסים אירופאיים

קאספה ורוסקו מאחדים כוחות על העמדה ומגיעים להרעיד את הברזילי עם באסים מרטיטים

ברזילי, הרכב 13, תל אביב, 01-08-2008 23:30
באסים אירופאיים

קאספה שגדל על מוסיקת ג'אנגל, היפ הופ ו-Punk, קיבל את הפטיפונים שלו בגיל 18, ואז גם החל להפיק. את אחד הקטעים הראשונים שלו שיצר ב"Fruity Loops" הוא שלח ל-J Da Flex, אחד ממגדירי סצנת הדאב סטפ, עוד בזמן שקראו לזה דאב גאראג' או דארק גאראג'. את הקטע שקאספה שלח, הוא ניגן בתכנית שלו בחלק המוקדש לאמנים לא מוכרים. יומיים לאחר מכן קאספה קיבל טלפון מ-Dj Lombardo ממקימי הדאב סטפ, שאמר ששמע את הטראק שלו בתכנית ושהוא מעוניין להחתים את הטראק בלייבל שלו Freagile Beats. מהרגע שהוחתם הוא החל לקבל הצעות לתקלוטים והחל לנגן באופן רציני יותר. ב-2005 הוא הוציא בלייבל Tempa את "הלהיט" הגדול שלו "Rubber Chicken" והיה לאחד מהקטעים הראשונים בז'אנר שהשתמש באופן מובהק בסאונד שנשמע כמו-"wob wob"...

רוסקו מנגן בבס וסקסופון (וקצת בנג'ו). הוא עסק בהפקה והקלטות של מוסיקה חיה בה שילב אלקטרוניקה. שלא כמו קאספה, רוסקו החל את הקריירה שלו בגיל צעיר מאוד. בגיל 14 התחיל להתעסק עם מכונת תופים קטנה והחל להקליט למחשב. הוא התאהב במוסיקת דאב והיא שמשכה אותו ליצור מוסיקה אלקטרונית. תחת השם Rusk הוא גם יצר קטעי דאב והיפ הופ. כמו כן הוא אחראי ללהיט הדאב סטפ הענק "Cockney thug".

קאספה ורוסקו החלו לתקלט ביחד אחרי שיצרו את הטראק "Custard Chucker". השניים גם עשו רמיקסים אחד לשני ולאט לאט הקהל החל לשייך את שמותיהם ומועדונים הזמינו אותם לנגן ביחד. על עצמם הם מעידים שהם מנגנים הכי טוב ביחד.

קאספה ורוסקו, יום שישי ה-1.8, 24:00, ברזילי, הרכב 13, תל אביב

תגובות