מדריך

ראש בראש

עמית ארז ואסף אבידן, שניים מנסיכי האינדי המקומי, נפגשים לדאבל פיצ'ר

בארבי, כפר סבא, 31-07-2008 22:00
ראש בראש

אסף אבידן והמוג'וז - עם "קול שבא פעם בדור", מילים חודרות שיריון, ומוזיקה שמזכירה לנו מה הם רוק, בלוז ופולק, אסף והמוג'וז סוחפים אחריהם קהל מאמינים אדוק, הולך וגדל. את אי-פי הבכורה שלו (Now that you're leaving)  הוציא אסף, באופן עצמאי ב-06'. האלבום הקצר כלל שישה שירים שעסקו בפרידה הטרייה שלו מבת זוגתו. אסף לקח את הטקסטים הכואבים, גיטרה אקוסטית ומפוחית, ויצא להופיע איפה שרק היה יכול. תוך זמן קצר התלכד והתגבש סביבו הרכב של נגנים מאמינים - המוג'וז. לאחר שחזרו מסיבוב הופעות קצר ומוצלח בארה"ב, נכנס ההרכב בשלהי 07',להקליט את אלבומו הראשון - The Reckoning. ההדפסה הראשונית של הדיסק אזלה תוך פחות מחודש, תוך כדי שהתקליט סוחף שבחים וסופרלטיבים. בקיץ הקרוב ייכנסו להקליט אלבום חדש וסיבוב הופעות באירופה מתחיל להתגבש לסתיו.

עמית ארז, אחד מנסיכי האינדי המקומיים לא עוצר לרגע. אחרי שהוציא השנה את אלבומו השני והשתתף באלבום הבכורה של איטליז, הוא ממשיך לחרוש את הארץ בקונסטלציות שונות.

עמית החל דרכו אי שם במרתפים החשוכים של רמת השרון כשהקליט את אלבום הבכורה שלו "Wish I could make it a story" בביתו הקט. כארבע שנים לאחר מכן ולאחר שהספיק להצטרף להרכב "אטליז" ולהוציא EP קצרצר בשם Black Light, הוציא ארז אלבום מלא ראשון בהקלטה אולפנית. את אלבומו החדש "עמית ארז", הוא מגבה בסיבוב הופעות חשמלי ואקוסטי. 

אטף אבידן ועמית ארז בהופעה, יום חמישי ה-31.7, 22:00, בארבי, יוחנן הסנדלר 8, כפר סבא

תגובות