מדריך

גוג ומגוג

שלושה הרכבים שונים יעצבו ויתנו ביטוי, דרך סאונד ופרפורמנס, לרעיון האפוקליפטי של סוף העולם, של מה שמוביל אליו, מה שקורה כשהוא שם ושל מה שנותר אחריו

לבונטין 7, תל אביב, 25-08-2009 22:00
גוג ומגוג

פינקלשטיין הוא פרוייקט של אביעד אלברט (טפט, ליטרשפיך), שנולד בשנת 2001. הסאונד של פינקלשטיין מנסה למצוא נקודות חיבור בין קצב לאסתטיקה של אגרסיה, בין חוויית גרוב לחוויה של סאונד. בגלגול הנוכחי, פינקלשטיין מארח חברים על מצע של תכנותי תופים מעוותים ושבורים. יחד איתו יופיעו ליאור אשכנזי (רמש, פיקה/קין) בשירה, הראל שרייבר (נהג פרדות, מודלז, מוג'הדין) על באס ומיכאל (קדאבר) על טייפים ומחשב.

* MARINA P.O.P *  - המופע עושה שימוש מפתיע בהקרנות וידאו על ציורי שמן. הפורטרטים הדוממים הופכים לראשים מדברים וממצמצים -זוגות של רוחות רפאים בתיאטרון מאגי שמנסה לגרש שדים אישיים וציבוריים. בין הזוגות שיופיעו בערב: המלט ואביו, ישו ולי אוסוולד (המוכר כ"רוצח של קנדי", שעל שם אשתו נקראת הלהקה) חיים ברלב וטרנסג'נדר בשם מקס. הלהקה שואבת השראה מתיאורים של טקטיקות שליטה בתודעה שפותחו במעבדות הק.ג.ב.

אלכס דרול - אחת הדמויות העסוקות והמרכזיות ביותר במחתרת המקומית של ניסויי סאונד לא-קונוונציונאליים.POLIO KOLLEKTIV - במהלך הערב חברי הפוליו קולקטיב יתקלטו בליל של מוסיקה באווירה סופנית שילווה בהקרנת סרטי פרופגנדה שקריים.

ערב גוג ומגוג, יום שלישי ה-25.8, 22:00, לבונטין 7, תל אביב

תגובות