מדריך

Don't Panic, It's Organic

בימים בהם נראה כי המכונות השתלטו על העולם, כהן@מושון, משפחת טבק וכנופיית הבלוק מרימים ערב של מוסיקה אורגנית וחיה

הבלוק, תל אביב, 26-07-2008 19:00
Don't Panic, It's Organic

בתקופה האחרונה נראה שהמכונות השתלטו על כל חלקה טובה, ההיפ-הופ נשמע כמו טראנס, במקום רגאיי יש דאב סטפ עמוס באסים ואת קלאסיקות הFאנק החליפו רימקסים עדכניים של בולטימור קלאב או ברייקס. הערב יוקדש למוסיקה אורגנית - מוזיקה חיה, מוזיקה עם נשמה וכן, לרוב מדובר במוזיקה שנעשתה לפני 20 שנה לפחות...

ב-19:00 - בחצר של הבלוק - סקולמאסטר, הלוא הוא עופר טל (חצי הצמד רדיוטריפ, אחד מראשי להקת התפוחים ואספן תקליטים כפייתי) יפתח בסט אחה"צ מפנק של גרוב אקלקטי וביזארי.

ב-21:30 בחדר המרכזי (שמוקדש לFאנק ואולדסקול היפ-הופ) יפתח די ג'י יוגו בסט שמוקדש לצד הFאנקי שלו, עם קריצות לטיניות ותיבולי היפ-הופ. אחריו יעלו להופעה קצרה אבירי השולחן העגול.

אחריהם, כהן@מושון בהופעה המרכזית - אחרי תקופה ללא הופעות בעיר (התאוששות ממופעה ההשקה הבלתי נשכח) חוזרים כהן@מושון להופיע. השלישיה (מיכאל כהן, מיכאל מושונוב והדי ג'י החצוף וולטר אינשטיין צפרדע) הוציאה לא מזמן את אלבום הבכורה המדובר "כושר גופני", ומאז לא הרבתה להופיע.

 אחריהם ימשיכו את המסיבה די ג'י מש ואורי שוחט בסט היפ-הופ בגוון אולדסקול מקפיץ.

באותו הזמן בחדר האחורי והקטן: פיל ודוביוס, הצמד המהולל, יפנקו באוורית אולדסקול אמיתית עם סט של סווינג, סקא, קאליפסו ושאר מטעמים.

  מסיבה אורגנית, יום שבת ה-26.7, החל מ-19:00, הבלוק, דוד חכמי 35 תל אביב

תגובות