מדריך

ספרים על המים

מסיבת נעילה אלטרנטיבית של שבוע הספר עם הופעות של אטליז, רומן אמפייר ואלקטרה, דוכני ספרים, הקרנות ודיאו של הקראת שירה ועוד - הכניסה חופשית!

נמל יפו, 12-06-2010 17:00
ספרים על המיםצילום - שחר לגני

נמל יפו ממשיך לתת בית לתרבות אלטרנטיבית ומארח זו השנה השלישית את אירוע הנעילה של שבוע הספר.

בתכנית: מסיבה לוהטת במתחם הנמל + הופעות, דוכני ספרים של הוצאות עצמאיות , הקרנות וידאו של הקראות שירה, תערוכת פורטרטים ספרותיים של אורי ליפשיץ [ועוד].

הכניסה, חופשית. 

אירועי ספרות: ברחבי הנמל

ברחבי הנמל יועמדו דוכני ספרים של הוצאות עצמאיות וכתבי עת וביניהם דוכנים של: אנדלוס, מעין, פרוגרמה, סיטרא אחרא , פיקניק, ms.use, דימונה, הכיוון מזרח, הוצאת פלונית, כתב העת לשירה דקה ומגזין האמנות A5 וכן ספרי קומיקס וחוברות. במחסן 2 תיערכנה במהלך הערב הקרנות וידאו של הקראות שירה עם משוררים מכל העולם ביניהם צ'ארלס סימיק, וולט ויטמן וטי. ס.אליוט. ומופעים מתוך פסטיבלי השירה הגדולים בעולם . 

אירועי מוזיקה:סצינת האינדי  ברחבה המרכזית  

אטליז היא מוותיקות הסצנה האלטרנטיבית בישראל, שזוכה למעמד של להקת קאלט, הלהקה מגישה מעבר בין רכבת שדים של מגוון סגנונות מוזיקליים; ההרכב מלהטט בין רוק כבד, סרף, פרוג, בוסה נובה, פופ וז'אנרים נוספים; כל הרבדים המוזיקליים האלה משולבים עם סולנית עם קול אגדי ולוק פייתי. 

אלקטרה-, טריו הרוק'נרול שמזריק כייף חיים ודרייב לסצינה המקומית.הבחורים של אלקטרה מציעים חתיכת ביס ממיקס הרוק'נרול המגוון, המסוגנן ומלא התשוקה שלהם. 

The Raw Men Empire - מנגנים פריק פולק מלנכולי, אבל עם הרבה שמחת חיים. את משבר הגבריות המודרנית הם מתרגמים ללוזריות גאה ולמאצ'ואיזם עם נקודה רכה במרכז הבטן. זו מוזיקה שמחה לאנשים עצובים, ולהיפך.

תערוכה : פני הספרות |אורי ליפשיץ

האמן אורי ליפשיץ מציג פורטרטים של ביניהם אלתרמן, ס.יזהר, סמי מיכאל,  חיים גורי, אבות ישורון, יונתן רטוש, יורם קניוק."כמה עשרות שנים ציירתי איירתי אמנים. הציורים הצטברו, הצטברו. לא ציירתי אותם בשביל לקבצם, אבל עכשיו קיבצתי. המוצג הוא מעין אינטרמצו, הפסקה ברצף העיסוק היומיומי של העבודה שלי".

מסיבת הנעילה, יום שבת ה-12.6, 17:00-22, נמל יפו

תגובות