מדריך

ילדי כל העולם

גיא יהודה הישראלי, Remute הגרמני ו-Marc Antona הצרפתי חוברים לערב אחד שכולו חגיגה של טכנו והאוס

ברזילי, הרכב 13, תל אביב, 11-07-2008 23:30
ילדי כל העולם

ליין הג'קאין ופרוייקט האליזה שמורכב משיתוף פעולה של המכון הצרפתי, מכון גתה ומועדון ברזילי גאים להציג:

גיא יהודה, או בשמו המוכר יותר Guy J הוא הצלע הצעירה של המאפייה הישראלית בחו"ל. הוא הספיק עוד לפני גיל 24, לשחרר קטעים בלייבלים מובלים ולסקרן אומנים כמו סאשה, טיגה וג'ון דיגוויד שהחתים אותו לאלבום אומן בלייבל האישי שלו Bedrock. את השקת האלבום בהפצה בינלאומית יחגוג אצלנו גיא, בסט שייתן תצוגת תכלית לקו המוזיקלי שנע בן טכנו והאוס אוורירי ומלודי.

את החיזוק הגרמני יספק Remute, הידוע גם כדניס קראמני. הוא התחיל את הקריירה שלו בסצנה המדוברת של המבורג, וגם הוא הספיק, עוד לפני גיל 25 לשחרר קטעי האוס וטכנו מוחצים בלייבלים מובילים כמו:Traum,Trapez ,MBF, Areal , Dial, Weave, Liebe*Detail, num. כשהוא רוכב על קו התפר שנע בין ההאוס לטכנו, הספיק לייצר דניס חומר גלם מדהים לדי'גייז ברחבי העולם. כדי'גיי הוא הספיק לנגן ברוב המקומות החמים על הגלובוס ולשמש כאחד הרזידנטים של מועדון ההארי קליין במינכן.

מצרפת - מגיע אלינו אחד השמות החמים של הסצנה הפריזאית: Marc Antona. בתוך שנתיים בלבד הצליח אנטונה להפוך משם אנונימי לאחד היוצרים והדי'גייז המסקרנים באירופה, בעזרת הפקה של קטעי טק-האוס חדים ומתוחכמים הצליח להשחיל את עצמו בהדרגה ללייבלים וצ'ארטים נחשבים. בשנה האחרונה פתח יחד דן ג'אנציה את הלייבל: "Micro-fibres". אנטונה מגיע אלינו למופע לייב בשיא פריחתו, כשאת הקיץ הנוכחי הוא מבלה בסבב הופעות עולמי.

ואם כל זה לא הספיק יקנח את הערב רזידנט המועדון והמוח הקודח מאחורי הג'ק אין - דיפ'ה.

ג'קאין 11 עם remute, marc antona ו-guy j, יום שישי ה-11.7, 24:00, ברזילי, הרכב 13, תל אביב

תגובות