מדריך

קיץ אלקטרוני

הופעות של טרי פויזן, קיצו, J. Views, רדיוטריפ ואונילי כחלק מסשן אלקטרו-פופ, בפסטיבל הקיץ של הצוללת

הצוללת הצהובה, ירושלים, 11-07-2008 13:00
קיץ אלקטרוני

Terry Poison : סאונד וסטייל ייחודי שמייצג אלקטרוניקה רקידה ואגרסיבית עם אלמנטים פאנקים וסקסים. הצליל שלהן מורכב מסימפולים, ריפים של גיטרה, סינתיים אנלוגיים וביטים אפוקליפטיים שיוצרים סאונד אלקטרוני מיוחד מעורב בווייבים של רוק'נרול, כשההשפעות נעות מ'בק' ו'בלונדי' עד לונסה פאראדי. הלוק שלהן הוא חלק בלתי נפרד מהחבילה ומקבל תשומת לב שווה למוזיקה. הן מופיעות בעיקר באירועים אופנתיים ומסיבות אלקטרו-קלאש. ההופעה שלהן הפרובוקטיבית והמצודדת, כוללת הלקאות, נגיחות, גיפופים והצגת שירים מבוימת להפליא עם דגש על מראה מתוחכם וסליזי .

 

Kitzu  : להקה ירושלמית צעירה, אשר זכתה לפני שנה בפרויקט הלהקות של הצוללת. הרכב אלקטרו רוק אקספרמנטלי היוצר חומר בעברית ובאנגלית. התקשורת המוזיקלית בין חברי ההרכב בשילוב עם סולנית מדהימה ונגיעות אלקטרוניות מצליחים ליצור הופעה מרתקת ומפתיעה.

 

RADIOTRIPרדיוטריפ הם ''Schoolmaster'' - עופר טל, האיש והפטיפון, ו - ''MixMonster'' - אורי וורטהיים, כשמו כן הוא, מופקד על המיקס. אלבום זה מנסה בכל רמ''ח אבריו להטמיע בקרבנו שאין זה מספיק ליצור מוזיקה רק לשם היצירה, אלא יש אף לקחת חלק פעיל בתהליך ההתהוות של המוסיקה. הצמד לוקח את המוזיקה הישראלית למחוזות חדשים והשילוב בין מוזיקה ואלמנטים ישנים לבין הקדמה הטכנולוגית הוא אוונגרדי ומסמל בצורה די ברורה את השילוב הבלתי נמנע בין ישן לחדש, בין זקן לצעיר, שילוב המפיק ומעצב משהו חדש לגמרי, משהו שלא שומעים מספיק במחוזותינו. יש הקוראים לזה  "Fאנק/בלוז/ג'ז פוסט מודרני"

 

אונילי:  "שילוב של פאנק לייט ואלקטרו סטייל MIA  יוצר תמהיל pop/other/pop אנרגטי שסוחף אותך שנייה לפני שהבנת מה אתה שומע"  איתי שטרן, אנרג'י מעריב.

J.Viewz : המופע החי של ג'יי ויוז הוא מפגן כישרונות יוצא דופן, חוויה מוזיקלית חד פעמית ומפעימת חושים המשלבת מקצבים אלקטרוניים, נגינה בכלים אקוסטיים והופעה ווקאלית מרשימה של הזמרת הצעירה נועה למברסקי. חברי ההרכב מתמרנים במיומנות בין כלי הנגינה השונים ומייצרים מסיבה מענגת, תופעה נדירה בשמי הפופ-אלקטרו המקומיים. שילוב הסגנונות של הג'יי ויוז נע באינטנסיביות בין להיטים 'המנוניים', צ'יל אאוט, דאנסהול-רגאיי, ברייקביט והיפ-הופ.

סשן אלקטרו פופ, יום שישי ה-11.7, 13:00, הצוללת הצהובה, הרכבים 13, ירושלים

תגובות