מדריך

עצמאיים בשטח

"אחד אחד" - תאטרון הסמטה מארח יוצרים עצמאיים צעירים עם קטעי מחול שיצרו

המרכז לתאטרון, עכו, 17-07-2008 20:30
עצמאיים בשטח

תיאטרון הסימטה מארח יוצרים עצמאיים בקטעי מחול שיצרו: 

  "בכיס הפנימי" - שלומית פונדמיסקי: (16 דקות) - 24 שעות בחייה של אשה, אשר את עולמה היא מעצבת בעזרת גופה והעולם מעצב את דמותה. חייה מתנהלים בין מצבי האבסורד שהיא יוצרת לעצמה בין הקיים , בין מה שאיננו, בין הטרגי לקומי ובין המוחצנות לבושה. שלומית, בוגרת תואר ראשון במסלול למחול במכללת סמינר הקיבוצים, לימודי אמנות רב-תחומית באוניברסיטת ת"א ולימודי

"זאת אני עכשיו" - לבנת סמרה: (7 דקות) - דמות אשה שנמצאת במאבק תמידי על הטריטוריה שלה, נמצאת במצב קבוע-סטטי. אותם פחדים ואותן תגובות ובכ"ז משהו משתנה.

"פרטי" - אביגיל רובין (10 דקות) - העבודה עוסקת בהתמודדות עם הפחדים המלווים יצירה. כנבואה המגשימה את עצמה מביא הפחד ממחסום יצירתי לשיתוק. הניסיון לגבור על השיתוק ולצאת למקום שיש בו אופק חוזר שוב ושוב. בכל פעם שרואים אופק, בא פחד חדש. היצירה הועלתה במסגרת איניטימדאנס 2007.    

"עשיר ושמח בחלקו" - שלומי ביטון:  רותיה וחמד צמד המזכירות האישיות שלו הן עושות הכל בשבילו, אבל גם בעצם כלום. בנות 35 עם בעיה הורמונלית וסימפטומים. יום אחד הן החליטו לקחת את העניינים לידיים ולנהל את דיר החזירים ששלומי גדל בו. בכוונתם לשנות את עולמו, ללמד אותו להיות יותר בנתינה ופחות בנטילה ולהוכיח לו שאלוהים קיים. היצירה נוצרה במסגרת "ורוד/ירוק בפסטיבל אינטימידאנס 2008.

"מקומות מסומנים" - רועי אפרת: (8 דקות) - ריקוד על אהבה לא ממומשת.

אחד אחד - ערב מחול, יום חמישי ה-17.7, 20:30, המרכז לתאטרון, ויצמן 1, עכו

תגובות