מדריך

אינדי חם

בברזילי סוגרים את השבוע עם הופעות של 3 הרכבים מעניינים בסצינת האינדי המקומית: The Fans, מורה חיילת ורדיוגרם.

ברזילי, תל אביב, 05-07-2008 22:00
אינדי חם

The Fans הוקמה ב-2004 ותוך זמן קצר החלה להופיע בירושלים במועדונים קטנים עם חומר מקורי באנגלית. ב-2005, במקביל להופעות ההולכות ומתרבות  The Fans הקליטו את סינגל הבכורה שלהם "Warning Sign".  כאשר החלו לצבור תאוצה ושירים, הלהקה העתיקה את פעילותה לתל אביב. למרות גילם הצעיר של החברים (21) והמבחר הרב של להקות רוק בעיר, The Fans הצליחו להתברג לסצנה המקומית ולהופיע כמעט בכל מקום. במוסיקה שלהם ניתן למצוא השפעות מגוונות מהקשת הרחבה של עולם הרוק, באותה קלות שניתן לזהות בה את הטאץ' המקורי המעניק פרשנות נוספת לאותן השפעות, כשהסגנון הוא מעין הכלאה בין פאנק ובריט-פופ. בקיץ 2007 הקליטה הלהקה את אי.פי הבכורה שלה, כשרוסלאן גרוס (קרוזנשטרן ופארחוד, שישה נגנים שמחים) מחליף את רן ניר (אסף אבידן והמוג'וז) על הבס. לקראת סוף אותה שנה הצטרף להרכב גיא כוכבי (Dub LFO) כבסיסט קבוע. בימים אלו, לאחר תקופה ממושכת של חזרות, חוזרת הלהקה להופיע ולהקליט, ובהמשך השנה (2008) תצא לסיבוב הופעות ראשון באירופה.

חברי הלהקה: דני אודס: גיטרה, עדיאל גולדמן: תופים, אמיתי וילק: בס.

מורה חיילת הוקמה ב-2006. יונתן כדן, איש הלייבל פיתקית, מנגן גם בערופי שפתיים וניגן בעבר ב-Evil Speakers. דנה קסלר היא כתבת תרבות ומבקרת מוסיקה (בין היתר יש לה מדור אינדי שבועי בשם "בסיסטית מחפשת להקה" בוואלה), היא ניגנה בעבר בשלישיית הבנות של מיכל קהן, Las Michelles. אריאל קליינר הוא אמן, מנגן גם בהרכב מורחת לקום, והוציא גם אלבומים עם פרויקט הגומייה ואלבומי סולו. בקיץ שעבר הקליטו מורה חיילת בבית פיתקית בדרום תל אביב. בקרוב ייצא האי.פי הראשון של הלהקה, ובהמשך הקיץ צפוי אלבום הבכורה - שניהם בלייבל פיתקית.יונתן כדן - גיטרה/ שירה, דנה קסלר - באס/ שירה, אריאל קליינר - תופים

רדיוגרם - הרכב גאראג'-רוק/פוסט-פנק עם חומרים מקוריים בעברית ובאנגלית.  חברי הלהקה הם: רועי בן-ארצי - שירה, גיטרה, גיגי בן-ארצי - בס, עופר קורן - גיטרה, אסף רייז - תופים .

ערב של הופעות אינדי, יום שבת ה-5.7, 22:00, ברזילי, הרכב 13, תל אביב

תגובות