מדריך

כרטיסים לגרנייה

DJ גארנייה החל לנגן במנצ'סטר בסוף שנות ה 80, שם מוסיקת הרוק שלטה ברחבות הריקודים והיה התקליטן האירופאי הראשון שניגן מוסיקת האוס אמריקאית בברטניה. בשישי הקרוב, 20.04 הוא מגיע לתקלט באומן 17 ואנחנו מזמינים 10 מאזינים למסיבה, מתנת קול הקמפוס. איך? מתי? מי זה גרנייה? מה הקריטריונים לזכייה? מה קדם למה? כל התשובות במרחק קליק אחד מכם.

האומן 17, 21-04-2007 01:00
כרטיסים לגרנייה

מה יש בגארנייה? רבים השוו אותו למייקל ג'ורדן. על ג'ורדן בזמנו נאמר שהתכונה שהבדילה אותו משאר השחקנים, מעבר ליכולת הכדורסל המושלמת, היא השליטה, והתחושה הפנימית של קצב המשחק. לגארנייה יש שליטה ותחושה דומה בסטים שלו. מעבר לטעם האנין שלו, ולטכניקת התקלוט, דבר שיש לעוד כמה תקליטנים, הוא פשוט חש את הסט. יודע בדיוק מתי לשנות, מבלי להפוך את הסט לבליל סגנונות מעיק, ומתי בדיוק להיכנס במיקס. הוא לא סתם תקליטן - הוא פשוט מוסיקאי והוא מזכיר משהו שכמעט נשכח תחת מבול השמות וההגדרות וכל מה שאופפת את עולם הקלאבינג - שתפקיד הדי.ג'יי הוא לגרום הנאה.

גארנייה החל לנגן במנצ'סטר בסוף שנות ה 80, שם מוסיקת הרוק שלטה ברחבות הריקודים והיה התקליטן האירופאי הראשון שניגן מוסיקת האוס אמריקאית בברטניה. במועדון HACIENDA האגדי החל לשלב מקצבי האוס עם מוסיקת רוק בסגנון הסטון רוזס וההאפי מנדייס. בתחילת ה-90 חזר לצרפת, שם הקים וניהל את מועדון WAKE UP בפריז. לאור ההצלחה הקים יחד עם אריק מונרד את הלייבל המפורסם http://www.fcom.fr . בינתיים הקליט ויצר אלבומים מבריקים שנכנסו לפנתיאון המוסיקה. התקליט הראשון SHOT IN THE DARK יצא בשנת 1995 והפך מיד ללהיט. שנתיים לאחר מכן ב-97 יצא "30". לאחר מסע הופעות חובק עולם, חזר לסטודיו והקליט את האלבום השלישי והמופלא : UNREASOABLE BEHAVIOUR (2000). ב-2004 יצא האלבום הבא: CLOUD MAKING MACHINE .

במקביל החל לכתוב מוסיקה לסרטים קצרים בשיתוף הקרן של אלברט קאהן בפריז וביפן וב-2006 יצר עבור מוזיאון הלובר פס קול אלקטרוני לסרטים מתחילת המאה העשרים וכהרגלו זכה לתשואות.

הערב יחל עם חימום של אמיר אגוזי (בוטניקה) . בשעה 01:30 יעלה גארנייה לסט שימשך עד שעות הבוקר ואחריו יסגרו אנשי אקסרסיז Basic Unit & Tubi

אתר קול הקמפוס שמח לחלק לכם המאזינים 10 הזמנות למסיבה שתערך באומן 17, רח' אברבנל 88 ת"א.

לתשומת לבכם: הכניסה היא מגיל 23 ומעלה. ההזמנות בתוקף עד חצות וחצי בלבד.

כל שעליכם לעשות הוא לשלוח לנו מייל באמצעות "צור קשר" שנמצא כאן למטה, לציין בכותרת "כרטיסים לגרנייה" ולציין שם מלא ומס' טלפון.

בהצלחה

תגובות