מדריך

פתאום נהיה קיץ

הופעות של פונץ', יהוא ירון, נקמת הטרקטור וישראלים/פעולה/סקס, ווידאו ארט ועוד המון הפתעות בפסטיבל הקיץ של הצוללת

הצוללת הצהובה, ירושלים, 04-07-2008 13:00
פתאום נהיה קיץ

הופעות:

פונץ': כבר למעלה מ 15 שנים מתגלגלת להקת פונץ' דרך שינויים חברתיים, אישיים וקיומיים ומתעדת כמעין פסקול מוסיקלי את החוויה הישראלית. עם להיטים כמו: נדמה שישוב, אדי, חייל אמריקאי במיטה, אני מאוהב בבחורה מבת ים ושיטוט ברחובות, דרך- מסתכל בה כל הזמן ובואי נתנשק. בשנת 2007 הוציאו את האלבום "פינוקיו" שזכה להצלחה עם השירים: עוף על כנפי הדימיון, צונאמי ציוני, פינוקיו בחלל והאיש שלא ידע להיפרד. לרגל הוצאת האלבום העלתה הלהקה שני פסטיבלים (פסטיפונץ') בני שלושה ימים רצופים כל אחד, שנערכו בתל אביב ובירושלים וזכו להצלחה. ההרכב הנוכחי של הלהקה מביא ברוקנ'רול-אינדי-פופ ובלדות את מיטב העשייה עד היום.

ישראלים / פעולה / סקס : אחרי שהספיק להשתכשך בלא מעט ז'אנרים מוזיקליים חוזר מאור כהן בהרכב החמישי שהוא עומד בראשו לימי זקני צפת העליזים והפרועים. חברי הלהקה הם שלושה מחברי להקת זקני צפת לשעבר, מאור כהן, יובל קיינר ותום מוכיח, וכן תמיר שקולניק שליווה את כהן בשני אלבומי הסולו שלו. סגנונה של הלהקה נע בין ZZ TOP לפסיכדליה ורוקאבילי, ופאנק עם אנרגיות חיתיות דוגמת הקלאש והרמונס. כל זה בתוספת הנגינה המהודקת של ההרכב והכריזמה והטקסטים השנונים של כהן מבטיחים חווית רוק נ רול מהטובות שתראו. הלהקה השיקה את אלבום הבכורה שלה, "מלכי המין", ב-2005 בהפקה עצמאית, ועד ל-2007 הוא נמכר רק בהופעות.

 נקמת הטרקטור : מלהקות הרוק המוערכות והוותיקות שידעה ארצנו - בהופעה מיוחדת.

יהוא ירון:  יהוא ירון, כותב, מלחין, מפיק ואחד מנגני הבאס המוכשרים והעסוקים בארץ - בהופעה עם חומרים מקוריים. יהוא ירון הוא שם ידוע בסצנת המוסיקה בארץ, הוא מנגן באין ספור הרכבים ופרויקטים מוסיקאליים שונים: אביב גדג', פאניק אנסמבל, התזמורת הטרופית, רות דולורס וייס, קטב מרירי, עומר הרשמן, נעה גולנסקי, אייל אבן צור, אדם בן אמיתי הם רק חלק מההרכבים שבהם הוא פעיל כרגע. בין השאר הפיק את אלבומה של רות דולורס וייס ועובד כרגע על הפקת אלבומה של נגה שלו. הלחין וכתב את כל החומרים של ההרכב המגוון "ששה נגנים שמחים" שעמד בראשו, ולאחרונה החל להופיע עם חומרים מקוריים בעברית שכתב והלחין.

חוץ מההופעות יהיו גם: שוק מוסיקה (חנויות דיסקים ולייבלים מכל הארץ מוכרים, מציגים ומשמיעים), שוק אמנים, עבודות יד ואביזרים, ויזואל ועבודות וידיאו ארט: ROBOCOF II.

פסטיבל חופשי בקיץ, יום שישי ה-4.7, 13:00, הצוללת הצהובה, הרכבים 13, ירושלים - הכניסה חופשית

תגובות