מדריך

פסטיבל יום הולדת

לבונטין 7 חוגגים שנתיים של פעילות ענפה בערב של הופעות חינמיות - מידנייט פיקוקס, פאניק אנסמבל, אביב מארק, Dub LFO ועוד ועוד

לבונטין 7, תל אביב, 06-07-2008 20:00
פסטיבל יום הולדת

מועדון לבונטין 7 חוגג שנתיים, בערב של הופעות חינמיות עם: ערן צור, פאניק אנסמבל, בני בשן, Dub LFO, יעל דקלבאום, מידנייט פיקוקס, נעם רותם, תובל פטר, שירלי קונס, יהוא ירון , החלל הריק ואביב מארק. בנוסף, הערב יושק אתר חדש שישמש פלטפורמה לתכנים שקשורים בפעילות הענפה של המקום, וגם חלל חדש שבו יוגש תפריט יום ולילה.

 

קצת רקע:

מיטב הסצנה של המוזיקה המקומית מכל הז'אנרים, הגיעו ללבונטין: מנויז אוונגרדי הארדקור דרך רוק, פופ, אלקטרוניקה, היפהופ, מוזיקת עולם, ג'אז וג'אז אוונגרד ועד קונצרטים של מוזיקה קלאסית. כל זה ועוד: ערבי שירה, תאטרון, וידאו ארט, תערוכות אמנות מתחלפות, הקרנות של סרטי קאלט ומסיבות של הליינים החמים בעיר. מהר מאוד הפך הלבונטין לבית של יוצרים מכל התחומים ותמך ביצירה חדשה וצעירה לצד אמנים מבוססים שחיפשו במה עדכנית. במקביל, השיק המועדון לייבל מוזיקלי, lv7, שמאז היווסדו הוציא 3 דיסקים שהאחרון בהם הוא אלבום הבכורה של אוי דוויז'ן.

 

בנוסף לסצנה המקומית, אירח המועדון ממיטב אמני חו"ל, בניהם: ג'ון זורן, מייק פאטון, פאוסט, דלק, מלווינס, אום, ועוד רבים וטובים אחרים.

 

לבונטין 7 חוגג שנתיים, יום ראשון ה-6.7,  החל מ-20:00, לבונטין 7, תל אביב. הכניסה חופשית!

                               

תגובות