מדריך

מכת בכורות

פסטיבל אינטימדאנס 2008 מציע 12 בכורות מחול של מיטב היוצרים העצמאיים במחול הישראלי, צעירים וותיקים כאחד

תמונע, תל אביב, 28-06-2008 18:00
מכת בכורות

התכנית הורודה:

מיכל אופנהיים-לנדאו "בעזרת הנשים" - בקדמת הקלעים, כמו באי פרטי, יושבת בחורה ושרה שירים, מחווה למורות הג`אז הגדולות. אחד ועוד אחד, תמונה ועוד תמונה, אקפלה ללא תפאורה, מלודיה רודפת את השנייה. באחורי המח, חייל חילוץ שהתקלף מקיר היסטורי. תת מודע מתנגש חזיתית עם קדמת הבמה.   

שלומי ביטון "עשיר ושמח בחלקו" - לא מתקשה להבין אבל מתקשה ליהיות. ליהיות יותר בנתינה ופחות בנטילה. שנצליח במהרה בימנו אמן. מוזיקה מקורית, וידאו, טקסט, עיצוב וביצוע שלומי ביטון.   

שני גרנות ושרון צוקרמן "גלויות" - גלויות אבל אישיות, אישיות אבל מתומצתות, מתומצתות אבל עשו דרך ארוכה, עשו דרך ארוכה אבל תלויות על מקרר, תלויות על מקרר אבל גלויות.

טל פורת "מופע הקרפיון ניסיון ראשון" - ב-2007 נמצא באי בים הבלטי מקום שנראה ספק מרתף עינויים ספק קרקס רומנטי ממוצא רומני. במקום היה ציוד, כנראה לסוג של הופעה או טקס לזכרו של הקרפיון. זוהי חזרה לקראת מופע שינסה לשחזר את אותו ריטואל מיתולוגי. מכיל ממתקי פעולה ושימוש במיומנויות ספציפיות, שכל אחת מצופה רגש אחר.   

תמי קליינמן-יצחקי "מארש" - גבירותיי ורבותיי, אנו גאים להזמין אל הבמה את הצמד הנועז, שהגיע אלינו לאחר אימונים מפרכים ומסעות מפותלים. הקהל מתבקש לשמור על השקט, ולחזות במו עיניו במפגן אנושי גנוז בחשיפה פומבית ראשונה!   

נעה שדור "לצוד ארנבות בצפון" - הבית שלנו הוא שמורת טבע עירונית, חוות ניסויים במערכות יחסים. כל תנועה חשודה, מלווה בסדרה ארוכה של בדיקות. אנחנו נזהרות לא לדרוך, שומרות על השקט, שומרות על מרחק בטחון. כשהסכנה שוב תתפוגג, נוכל להתלבש יפה וללכת לישון. 

אינטימדאנס 2008, יום שבת ה-28.6, 18:00 ו-20:00, תמונע, שונצינו 8, תל אביב

תגובות