מדריך

הצלילים הבוטניים

בוטניקה מארחים את אונילי על המיקרופון ואת ברק קארם על התופים, לערב בלתי נשכח, במסיבת הפתיחה של "אינטימדנס"

תמונע, תל אביב, 26-06-2008 23:00
הצלילים הבוטניים

בוטניקה זה בעצם קולקטיב מוזיקלי קטן, אותו מובילים נדב רביד ואמיר אגוזי, שמלבד לרכז את פעילויותיהם המשותפות והאישיות כתקליטנים, כולל גם תוכנית רדיו שבועית (כל חמישי ב-10 בלילה בקול הקמפוס FM106), ומספר רב של שיתופי פעולה עם דמויות נוספות מסצנת המוזיקה האלקטרונית-עצמאית בישראל, ומדי פעם גם הפקות עם אמנים בינלאומיים (כמו סינדן, ג'קוזי, אל האקה, טריקסקי, דיפלו, סטריאוטייפ ורבים נוספים).

אונילי פרצה לתודעה הישראלית במהלך השנתיים האחרונות, כאשר שבה ארצה מעשרים שנות חיים בפריז. כיום יש לה להקה שלמה, איתה היא מופיעה לייב עם חומרי אלבום הבכורה שלה "First Kiss" שעתיד לצאת ממש בקרוב, ומכיל שילוב של פופ, רוק ואלקטרו. מלבד זאת היא גם מופיעה סולו במתכונת של דיג'יי עם מיקרופון, כמו גם מתארחת אחת לחודש בערבי ראשון של אגוזי בשסק (שם הם עושים מופע מאולתר לגמרי של דיג'יי ואם.סי במהלך ערב שלם).

במסיבה במסגרת פסטיבל אינטימהדאנס יארחו נדב ואמיר את הזמרת אונילי והמתופף ברק קראם (שמנגן בלהקתה של אונילי כמו גם במטרופולין ובפרויקטים נוספים), במתכונת שתכלול כל מיני שילובים, בין רגעים של ברק ואונילי לבדם ועד חלקים בהם כל הארבעה משתפים פעולה יחד.

 בוטניקה מארחים את אונילי וברק קארם, פסטיבל אינטימדאנס, יום חמישי ה-26.6, 23:00, תמונע, שונצינו 8, ת"א

תגובות