מדריך

שטויות במיץ

ערב נונסנס עם ההרכבים התיאטרליים נאג' חמדי, גוטל בוטל, פאזם והשלוליות

סאבליים, תל אביב , 15-06-2008 22:00
שטויות במיץ

ערב נונסנס בהפקת "קצה חוט":

מוטי פנאן, ראש שבט צופי רמת גן, יוצא במסע חסר סיכוי להשיב לזרועותיו את אהובתו, כותל, בת בני עקיבא שאינה משיבה לו אהבה. לאחר שירות צבאי (מוטי הוא ישראלי אמיתי) הוא טס לשאנטי באבא לנד ופוגש גלריה של דמויות ביזאריות החושפות בפניו את עצמו ואת ארץ השאנטי. לבסוף חוזר ידידינו לארץ המובטחת במטוס של חברת תעופה גרמנית רק כדי לגלות שאין כותל.

נתי אורנן הוא מוטי פנאן, וחוץ ממנו משתתפים עוד המון אנשים - יובל בראון (צ'לו חשמלי), טל וגנר (גיטרות ופלא/פוניה), נועה לייבוביץ' (שירה וכלי הקשה), שלומי טוויג (בס), אורי נועז (תופים), לאוניד צ'רנייב (קלרינט, קלידים) יובל רפפורט וניר ביקלס כשחקנים אורחים ואחראים על האנימציה.

נאג' חמדי הוא הרכב צעיר הפועל בסצינת המוזיקה המקומית החל מ-2006. מייסדי ההרכב הם עיתונאים במקומות שונים וביניהם ארא"ל סגל (סגל עצבני). ההרכב מגדיר את המוזיקה שלו כרוק לפועלים המושפע מהסבנטיז ובימים אלו הם מקליטים את אלבום הבכורה שלהם.

הז'אנר של השלוליות נע בין Pאנק אקוסטי, פוסי רוק, רוק אלטרנטיבי ופופ. שירי השלוליות עוסקים ברובם בליסה. תוכלו למצוא סיפורים מאמסטרדם ("האשפוז המועדף"), אקס רוחני שהתחרד ("טופו פרווה כשר למהדרין"), חבר שנפטר ("ידעתי שנובלס זה קצת מסוכן"), תובנות של הנג אובר ("אם אלוהים נמצא בפרטים הקטנים, שתו מים עם חיידקים") וסיפורי מלחמה ("חשבתי שאתה חיפאי").

חברות ההרכב:ליסה גרין- שירה וגיטרה.נטע בן כנען- קולות.חן נאור- גיטרה בס.מירב שוורץ- תופים.

ערב נונסנס, יום ראשון ה-15.6, 22:00, סאבליים, סלמה 53, תל אביב

תגובות