מדריך

לבד ביחד ולבד לבד

הפולק-רוק-בלוז של אסף אבידן והמוגו'ס פוגשים את ההיפ-הופ-Fאנק האינטילגנטי של קולולוש, לסטים נפרדים ומשותפים

בארוק, באר שבע, 24-06-2008 22:00
לבד ביחד ולבד לבד

קולולוש חוזרים לארץ לאחר שהייה של חודשיים בארצות הברית במהלכם הופיעו בעשרים ערים שונות והקליטו אלבום חדש עם המפיק מועמד הגראמי דייויד אייבורי (שעבד עם אומנים כמו אריקה באדו , הרוטס , פאטי לה בל ועוד).

הרכב ההיפ הופ Fאנק שהוקם בירושלים ב-2003 זכה בשנה האחרונה להצלחה גדולה באירופה ובארה"ב ובילה זמן רב מחוץ לגבולות המדינה בהפצת המוסיקה המקורית והגרובית שלו ברחבי העולם: ששת המוסיקאים בהרכב מנגנים ונושמים מוסיקה יחדיו במשך שנים ויוצרים שילוב מרתק בין סגנונות מגוונים ובין יכולות מוסיקליות מרשימות. במופע הם ינגנו חומרים חדשים שהוקלטו במהלך החורף בארה"ב עם אייבורי ועתידים לראות אור באלבום חדש שייצא הקיץ.

אסף אבידן והמוג'וז - עם "קול שבא פעם בדור", מילים חודרות שיריון, ומוזיקה שמזכירה לנו מה הם רוק, בלוז ופולק, אסף והמוג'וז סוחפים אחריהם קהל מאמינים אדוק, הולך וגדל. את אי-פי הבכורה שלו (Now that you're leaving)  הוציא אסף, באופן עצמאי ב-06'. האלבום הקצר כלל שישה שירים שעסקו בפרידה הטרייה שלו מבת זוגתו. אסף לקח את הטקסטים הכואבים, גיטרה אקוסטית ומפוחית, ויצא להופיע איפה שרק היה יכול. תוך זמן קצר התלכד והתגבש סביבו הרכב של נגנים מאמינים - המוג'וז. לאחר שחזרו מסיבוב הופעות קצר ומוצלח בארה"ב, נכנס ההרכב בשלהי 07',להקליט את אלבומו הראשון - The Reckoning. ההדפסה הראשונית של הדיסק אזלה תוך פחות מחודש, תוך כדי שהתקליט סוחף שבחים וסופרלטיבים.בקיץ הקרוב ייכנסו להקליט אלבום חדש וסיבוב הופעות באירופה מתחיל להתגבש לסתיו.

המופע יכלול סט מלא של כל אחת מהלהקות במהלכו יתארחו אחת אצל השנייה, ובסיומו של הערב,יעמדו שתי הלהקות על במה אחת לשיתוף פעולה של 11 מוזיקאים.

קולולוש ואסף אבידן והמוג'וס בהופעה, יום שלישי ה-24.6, 22:00, בארוק, קרית יהודית, ביתן 532 (מול מחנה נתן), באר שבע

תגובות