מדריך

אירוניה חולנית

Seek Irony, הרכב שמשלב מטאל ומוסיקה אלקטרונית, בהופעה לקראת אלבום בכורה, שהוקלט בארה"ב

ביט, חיפה, 17-04-2009 22:00
אירוניה חולניתמתוך מייספייס

Seek Irony היא להקת Modern Rock ישראלית אשר הוקמה בשנת 2001 על ידי האחים כפיר גוב (שירה) ורום גוב (תופים) יחד עם יואב וולנסקי (אלקטרוניקה וקלידים), ערן מונטנר (גיטרות) ודניאל שטרוסברג (בס) אשר הצטרף ללהקה בשנת 2004 . בסגנונה הייחודי והחדש, הלהקה משלבת את הכוחניות המאפיינת את הרוק הכבד האמריקאי יחד עם סאונדים, חפירות וביטים אלקטרוניים.

בשנת 2005 חתמה הלהקה עם מפיקת העל האמריקאית, סילביה מאסי, (מפיקה של להקות כמו System of a Down, Tool, Red Hot Chili Peppers ורבים נוספים) אשר הזמינה את הלהקה להקליט אלבום באולפנים שבבעלותה RadioStar Studios הממוקמים בקליפורניה שבארצות הברית. עם סיום הקלטת האלבום, במהלך שנת 2006, סיק איירוני נחשפה במספר ראיונות בעיתונים ומאגזינים בארץ ובחו"ל כולל מספר מאגזינים של תעשיית המוזיקה האמריקאית. 

ב-2007 חתמה סיק איירוני עם חברת תקליטים אמריקאית חדשה מלאס ווגאס בשם Aksel Records ושיחררה סינגל ראשון בשם: "Everything We Are" אשר נכתב בשיתוף עם זמר רוק מלבנון בשם ראב זגייב. סולן הלהקה, כפיר גוב, וראב זגייב, פירסמו בלוגים אישיים בעמוד ה-myspace של סיק איירוני, המסבירים את השתלשלות האירועים אשר הובילו להיווצרות הקשר ולשיתוף הפעולה ביניהם. לפי פרסומים באתר הבית של הלהקה, סיק איירוני מתוכננים להקליט אלבום בכורה רשמי אשר יצא להפצה במהלך שנת 2008.

סיק איירוני בהופעה, יום שישי ה-17.4, 22:00, ביט, שד' הנשיא 124, חיפה

תגובות