מדריך

להשיג בחנויות המובחרות

האוזן השלישית פותחת את לייבל הקומיקס הראשון בישראל, הערב הם משיקים את הספר הראשון, "ביקור משפחתי בברלין"

האוזן השלישית, תל אביב, 31-05-2008 19:00
להשיג בחנויות המובחרות

לראשונה בישראל תוציא הוצאת הספרים הצעירה ספרים וחוברות קומיקס פרי יצירה מקומית ומקורית , שלא במסגרות סגורות ונישתיות כפי שנעשה עד כה בתחום.

"קומיקס האוזן השלישית", הוצאת הקומיקס הצעירה והיחידה מסוגה בארץ, נוצרה מתוך תפיסה של הקומיקס, הנובלה הגראפית והפיקצ'רבוק כפורמט אומנותי בוגר אשר לו מלוא הפוטנציאל לספר סיפורים בעלי ערך ספרותי ואמנותי, עם התעוררות והתבגרות מדיום הקומיקס בעולם, לו שותפים גם יוצרים ישראלים, החלטנו לתרום לקידום התחום גם בארץ.

עם דגש על תכנים אישיים, אומנות בשלה ומגוון של סגנונות, קומיקס האוזן השלישית שם לעצמו מטרה להוות בית ליוצרי קומיקס ומאיירים בארץ ובעולם, ולספק יצירה מגובשת, איכותית, ומהנה בשפה העברית.

הקומיקס הראשון שייצא ב"קומיקס האוזן השלישית": ביקור משפחתי בברלין  מאת מרב סלומון

"ביקור משפחתי בברלין" הוא ספר מאוייר,ללא מילים המתעד ומהווה בעצמו מסע לברלין הגיאוגרפית כמו גם זו של הזיכרון, החרדה והגעגוע. בעקבות ביקור משפחתי בברלין יצרה מרב סלומון ספר המורכב מ-33 חלונות מאויירים בעיפרון. מן החלונות ניבטים נופי ברלין המתויירת, ההיסטורית וזו של התודעה הנעה בין הזיכרון הקולקטיבי לגעגוע הפרטי של היוצרת, אשר סבה הוא יליד  העיר.

בערב ההשקה יימכר הספר "ביקור משפחתי בברלין" במחיר מיוחד, לצד האיורים המקוריים שיוצגו בחלל המעוצב. בנוסף, השחקנית גילי בן-אוזיליו, זוכת פרס תאטרונטו 2006 תקרא קטעים קצרים מתוך "יהושוע פרוע" מאת הינריך הופמן, "אמיל והבלשים" מאת הנריך קסלר וקטע קצר מתוך "בעקבות הזמן האבוד" של  מרסל פרוסט. ספרים שהיוו רקע רעיוני ותרבותי לספר החדש של מרב סלומון אשר איורים מתוכו יוקרנו על המסך כתמיכה ויזואלית לטקסט המוקרא.

ערב השקה ל"ביקור משפחתי בברלין", שבת ה-31.5, 19:00, אולמות האוזן השלישית, קינג ג'ורג' 48, ת"א 

תגובות