מדריך

ערב של שכרון חושים

הלבונטין מארחים רייב פסיכדלי מטורף עם להקות הרוק הקלאסי והפסיכדלי - אודראדק, הדוגמניות וחזירי בר

לבונטין 7, תל אביב, 29-05-2008 22:30
ערב של שכרון חושים

הערב בלבונטין - רייב פסיכדלי מטורף בהשתתפות:

Odradek - לאחר שובם מסיבוב הופעות בארה"ב, להקת "אודראדק" ממשיכה להוביל את סגנון הפרוגרסיב-אלטרנטיבי-פסיכדלי בארץ. היצירות של הלהקה נעות בין הפסיכדליה של Gong לאפלוליות והכבדות של King Crimson, דרך גיטרות מנסרות המאפיינות את Soundgarden ועד אסיד גרוב ייחודי בסגנון Ozric Tentacles , אותם הם חיממו בהופעתם האחרונה בארץ.

הלהקה תבצע קטעים מאלבום ה-EP שלהם לצד קטעים חדשים, ביניהם יצירה שאורכה כ-30 דקות הנקראת "Fungus Salad" המשלבת בתוכה פרוג עם טראנס, ים-תיכוני עם Funk ועוד.  

הדוגמניות - עדינות מהולה בחספוס, תחכום מאוזן עם אנרגיה טהורה. כמו מרילין מונרו עם שפם. כמו נעל עקב עם בוץ. אולי מדובר בדוגמניות, אבל שלא יהיה ספק - אלו לא דוגמניות טיפשות. עם פופ מלוכלך ורוק בלונדיני, הם ממצבים עצמם על הקו שבין הזומביז לרדיוהד, בין הביטלס לרד הוט, בין הסיקסטיז והפסיכדליה לבין הפוסט רוק והFאנק.

עם טקסטים נושכים, שילובי גיטרות והרמוניות קוליות ייחודיות, ויחידת קצב קטלנית, הם חורכים את הבמה ומראים לכולם מאיפה משתינה הגיטרה.

 

חזירי בר - מהרמוניות קוליות, דרך דיסטורשן, והיישר אל תוך הדממה, חברי להקת "חזירי בר" יוצרים רוק אלטרנטיבי- פסיכדלי בעל צליל ייחודי, המשלב את הרוק הקלאסי ואת הרוק של ימינו במקוריות החזירית האופיינית רק להם.

 רייב פסיכדלי, יום חמישי ה-29.5, 22:30, לבונטין 7, תל אביב

תגובות