מדריך

מישהו עוקב אחריך

Oliver Deutschmann, James Blonde ו-Chaim, די ג'ייז מובילים וגם סוכנים חשאיים, בערב אפל, תחת עינו הפקוחה של האח הגדול

ברזילי, הרכב 13, תל אביב, 16-05-2008 02:00
מישהו עוקב אחריך

השנה היא 2008 ותל אביב שרויה בתקופה אפלה וחשוכת בלגאנים. בראש מפלגת השלטון עומד "האח הגדול", (קרחצן) דמות פיקטיבית אשר תפקידה הוא לתת לבליינים מישהו להאמין בו ובכוחו הכל יכול. בכל מקום ברחבי הרחבה קיימים טלסקרינים, והם מצלמים כל תנועה וקולטים כל קול בטווח פעולתם. כל מחשבה, הנוגדת את דעות המפלגה, היא עבירה נגד המשטר ודינה הוא עבודות כפייה בפינוי זבל אנושי מתאי השירותים לאחר המסיבה.לאחר התמרדויות חוזרות ונשנות של תושבי הממלכה, וכאקט של פיוס, החליט האח הגדול לאפשר קרחנה אחת רצינית אשר תספק את רצון המתנגדים.

לצורך כך גיוסו מיטב הסוכנים החשאים הפזורים ברחבי הגלובוס ופועלים תחת שם הקוד : Sweat Lodge .

Chaim - סוכן בכיר שהצליח להתברג בשנים האחרונות אל לב ליבה של סצנת הטקנו האירופאית, בעזרת קטעים שהפיק באולפנו הביתי. חיים שמחלק את זמנו בין ניתוץ המועדונים הטובים באירופה לבין הקלטת אלבום אומן ללייבל ביטפיץ של אלן אליין יקדיש לילה אחד לבסיס האם שלו - העיר תל אביב .

Oliver Deutschmann - סוכן זר,פעיל בעיקר במעוז הטכנו ברלין,נחשב לאחד הדמיות המוכרות בעיר לאחר שניגן במועדונים כמו הטרזור,wmf  והמרייה.כיום מחזיק אוליבר בלייבל - Vidab Records,ובערב לייבל קבוע בפנורמה בר ברלין, הוא מגיע חדור אמונה שיש בידיו את הכלים לתרום לכאוס המתוכנן.

James Blonde - מפעיל סוכנים בכיר - בלונד מבוקש בכיר על ידי האח הגדול בעקבות שורות התהוללויות לא חוקיות תחת מסיבות המורנינג מהיים כמו גם ארגון מסיבות לא חוקיות במועדון הווקס,מאז שנמלט לברלין מנהל בלונד חמ"ל אלקטרוני שמפעיל סוכנים כמו גיא גרבר וחיים כמו גם שורה של אומנים נוספים,בזמנו החופשי הספיק גם לשחרר מוסיקה בלייבל הענק MBF.

החבורה הנ"ל תתוגבר על ידי חיילי המשטר המקומיים: Deepa ,Dr. Shtarker & Ori Lichtik.

  

Morning Mayhem host Sweat Lodge Agency, יום שישי ה-16.5, 02:00, ברזילי, הרכב 13, ת"א

תגובות