מדריך

דוגמן הבית

עמירם עיני נטש את וורסאצ'ה לטובת ההרכב Amiranm Inc הישראלי-נורבגי, שעושה פולק ואלטרנטיב עם השפעות מכל העולם, הערב הם משיקים סינגל חדש

לבונטין 7, תל אביב, 09-08-2010 20:30
דוגמן הביתצילום: יחצ

קחו קצת היפ הופ, רוק מתקדם אלטרנטיבי, השפעות נורדיות איריות [סולן- עמירם עייני] תערבבו קצת עם רוק קלאסי ופולק שמגיעים היישר מאנגליה [כנרית- אמילי בנט], קחו מתופף שמביא עימו רגאיי [אלון תבורי], גיטריסט שהיה ממקימי שב"ק ס' [אסף ברק]  בסיסט שהיה מזוהה עם סצנת הרוק הכבד [שי סעדון] ותקבלו מוסיקה מורכבת, רב גונית ובעיקר נעימה לאוזן וללב.  

להקת Amiram Inc  מצליחה ליצור קולקציה מרהיבה של תרבויות. עמירם עייני, מייסד הלהקה וכותב מרבית החומרים בלהקה, הוא גם סוג של תאגיד בינלאומי. עמירם נולד וגדל באוסלו נורבגיה [בן לאב ישראלי ואמא נורבגית], הגיע לארץ בגיל 21, יצא לטייל בעולם עם גיטרה ו-300 דולר בכיס, ניגן בכל מקום אפשרי, דגמן עבור ורסאצ'ה, הוביל קמפיינים בינלאומיים, חי כ- 7 שנים בצרפת ושנתיים באיטליה. בין היתר הספיק להתמחות באומנויות לחימה, לצייר, להציג בתערוכות ולזכות בפרסים. לארץ הוא הגיע לפני 4 שנים בהחלטה להתמקד בדבר שהוא עשה מאז ומתמיד- מוסיקה.

את הלהקה הוא הקים בשנת 2005 יחדיו עם שי סעדון, לאחר מכן הם חברו למתופף אלון תבור ולכנרית-אמילי בנט שהגיעה ארצה בעקבות חבר ישראלי. אסף ברק הגיטריסט הצטרף לאחר מכן. העבודה על הדיסק Little Defects ערכה כחודשיים אינטנסיביים, על ההפקה אחראי גיל סמטנה שהפיק בין היתר את רמי פורטיס ואהוד בנאי. בינואר 2007 יצא הדיסק לחנויות. אחרי יציאתו הם כבר הספיקו להופיע בחו"ל, ועכשיו הם שוב פה.

Amiran Inc בהופעה, יום שני ה-9.8, 20:30, לבונטין 7, תל אביב

תגובות