מדריך

פרטוקולדת

אביחי פרטוק בן 30, ולא רק הוא, גם שמוליק גולדשטיין הברמן המיתולוגי של הלייקה. הערב הם חוגגים עם Quarion, אחד הדיג'ייז המסקרנים של השנים האחרונות

לייקה, נחלת בנימין 28, תל אביב, 30-11-2010 22:30

יאנק סולבו א.ק.א Quarion הוא לא רזידנט של שום מועדון בברלין, אך עדיין השם שלו הפך להיות אחד המדוברים בעיר, ומופע ה-Live שלו לאחד המבוקשים והמיוחדים באירופה, בגלל העובדה הפשוטה שהוא עושה מוזיקה מאוד מאוד יפה. בדומה לגיבורי הלייבל Dial, ולחבריו ללייבל Drumpoet Community, קוואריון משתייך לשורה של מפיקים שמרעננים את מוזיקת המועדונים של השנים האחרונות בהחזרתו של ההאוס לרחבות. ההפקות שלו זוכות לתמיכה עצומה מחברי Innervision, Get Physical, Kompakt, ולורן גארנייה, וקטעים שלו נמצאים במיקס הדי.ג'יי קיקס של Booka Shade, בפאבריק של M.A.N.D.Y, בסט החדש של ג'ניפר קרדיני בקומפקט, ובהמוני רחבות בעולם.

 

סולבו החל את הקריירה המוזיקלית שלו בגיל 13 בנגינה על סקסופון, גדל על ג'אז וFאנק, וניגן בכל מיני הרכבים מקומיים בג'נבה עיר הולדתו. לא הרבה אחרי הוא הפך גם לאספן להוט של תקליטי ג'אז, סול, והאוס, וב- 1995 החל כבר לסובב תקליטים במועדונים בג'נבה.

 

יחציחצ

 

ההפקות הראשונה שלו, תחת השם Ianeq, היו הפקות היפ-הופ, וברוקן ביט ג'אזי, ומשם נסללה הדרך להפקות האוסבלייבלים השוויצרים Arm, ו- A Few Among Others.

 

קפיצת המדרגה המאסיבית שלו הייתה כאשר החל להפיק האוס דיפי עם סאונד מרגש וחם במיוחד תחת השם Quarion. הסינגל הראשון שלו "Karasu" בלייבל Drumpoet Community הפך ללהיט בין רגע.

תגובות