מדריך

הקצבים Vs המכשפים

Eatliz ואסף אבידן והמוג'וז, נפגשים לערב אחד משותף, עמוס גיטרות ואנרגיות

הצוללת הצהובה, ירושלים, 15-05-2008 22:00
הקצבים Vs המכשפים

אחרי שבע שנות ציפייה, אינספור שינויי הרכב, בוטלגים מחתרתיים שעוברים מאות ידיים ולחשושים בין פורומים, יצא אלבומה הראשון של אטליז - Violently Delicate בחברת הניהול והלייבל החדשים  AnovA Music. במהלך שבע השנים מאז הקמתה, זכתה אטליז למעמד של להקת קאלט, שצוברת עוד ועוד מעריצים אדוקים שהולכים אחריה לכל ההופעות. 

אטליז הוא למעשה הפרויקט השני של גיא בן-שטרית, המייסד והכותב העיקרי של להקת אינפקציה,אליו סופח עמרי הנגבי על תופים (אינפקציה, רונה קינן), אדם שפלן על בס (נועם רותם, קוואמי, שלומי שבן, אפרת בן צור, רונה קינן ובעצם כולם), אור בהיר בגיטרה (Caveman), לי טריפון בשירה והסינגר-סונגרייטר עמית ארז בגיטרה.

אטליז לא נופלים לקטגוריית הרוק האלטרנטיבי; לחני הלהקה עשירים ומורכבים ומשלבים סגנונות כמו Surf, מטאל, Pאנק, פרוג, פופ, בוסה ועוד. כל חבר בלהקה מביא את הגישה והסגנון הייחודי שלו למוזיקה, מה שהופך את אטליז להרכב שלא נשמע כמו שום דבר אחר.

אסף אבידן הוא זמר-יוצר ירושלמי בן 26. הסינגר-סונגרייטר ולהקתו מגיעים לשפוך אהבה על העולם לאחר מסע ההופעות בארה"ב ובעקבות צאת אלבום הבכורה The Reckoning. אינדי, רוקנרול, פולק ובלוז נפגשים עם טקסטים כנים. אסף אבידן- שירה וגיטרה, יוני שלג- תופים, רן ניר- בס, רועי פלד- גיטרה, הדס קליינמן- צ'לו.

 

אטליז ואסף אבידן, יום חמישי ה-15.5, 22:00, צוללת צהובה, הרכבים 13, ירושלים

תגובות