מדריך

Dj Tayo בליין ה-T Break

דיג'יי Tayo הקים את הלייבל מוב רקורדס, מכהן גם כשדרן רדיו (Kiss FM בעבר וכיום ב-Radio1) ובעיקר משמיד רחבות מסביב לעולם. בשישי הקרוב הוא מגיע לאירוע יומולדת 5 לליין T Break

קומפורט 13, תל אביב, 25-04-2008 23:30
Dj Tayo בליין ה-T Break

בשישי הקרוב ליין ה-T Break חוגג 5 שנים עם ייבוא של Tayo. דיג'יי Tayo בהגדרה, מנגן כל מה ששמן, נוטף באסים וחם מהתנור. הוא ערך את הסט הראשון בסדרה Y4K שיצא 2000 בשנת והזניק את לו את הקריירה. הוא הקים את הלייבל מוב רקורדס שבין הריליסים הבולטים שלו אפשר למצוא את הקלאסיקה "דה ווירוס" של הסטנטון ווריורז. ב- 2004 הוא קיבל תוכנית רדיו משלו ב- Kiss FM, שמהר מאוד גם הפכה למוקד עליה לרגל לדיג'ייז . לאחר מכן עבר לתחנת Radio 1 של הבי.בי.סי. ואף לקח חלק בסיבובים העולמיים של התחנה. Tayoתמיד אהב רגאיי ודאב, אבל גם מוסיקה אלקטרונית עכשווית. כך, במקום להתקע על סגנון אחד, הוא העמיד את עצמו באמצע, בין כל הז'אנרים שהוא אוהב.

הסטים שלו זזים בין הסגנונות ולא עוצרים לשניה, כשהוא מקפיד לנגן חומרים טריים ביותר שלחלקם עדיין אין הגדרה עיתונאית. הוא משלב ברייקס, דאבסטפ,ו -4-4 ובייס ולוקח את הקהל למסע עמוק ומהפנט. בימים אלו Tayo מנגן מידי חודש בפבריק הלונדוני בהמשך להצלחת האוסף שלו בסדרה. גם הריליס שלו עם באובינגה "צ'ופה רידיםסטייל אנד טרנד" בלייבל משמיד ברגעים אלו רחבות מסביב לעולם.

לערב יתנו גיבוי מקומי מורחב אלעד רון, שוקולאב וכלבתא ומופע פתיחה של תת מודאב סאונדסיסטם צח"טרטל"בר ואם סי ג'ה נתן באיחוד מרגש.

דיג'יי Tayo, אלעד רון, שוקולאב, כלבתא ותת מודאב בחגיגות 5 שנים ללין T break; יום שישי 25.4 החל מחצות במועדון קומפורט 13 פלורנטין, ת"א.

תגובות