מדריך

פיצוץ מן העבר

Lee Burridge, אחד מתקליטני ההאוס המפורסמים והגדולים בעולם, שלא מפסיק להמציא את עצמו מחדש - חוזר לתל אביב, היכונו!

ברזילי, הרכב 13, תל אביב, 25-04-2008 00:00
פיצוץ מן העבר

מועדון ברזילי גאים להציג: (Boxed/EQ,UK דיפה ואורחים נוספיםיום שישי 25/4 24:00 Lee Burridge הוא אחד מתקליטני ההאוס המפורסמים והגדולים בעולם. הוא נחשב לעוף מוזר שלא מפסיק להמציא את עצמו מחדש כבר שני עשורים. 

הסיפור של בורי'ג מתחיל בסוף שנות ה80', כשהוא התפוצץ ברייבים של אסיד האוס שהתפשטו כמו מגפה ברחבי אירופה.הצעד הבא שלו היה רכישת תקליטים, צעד שהחריף במרוצת השנים לאיסוף אובססיבי (שעומד כיום על 35,000 תקליט), הסצנה האנגלית לא קיבלה את לי בזרועת פתוחות בתחילת דרכו מה שהביא אותו לעקור להונג קונג. העובדה שלא הייתה קיימת באזור שום סצנה האלקטרונית לא ממש הפריעה לו והוא התחיל להריץ מסיבות האוס שהחלו לצבור תאוצה במהירות. בהמשך החל להזמין דיי'גייז אורחים מאנגליה, לאחד הביקורים הללו הגיעו שני ציידי כישרונות ידועים : קרייג ריצ'ארדס (המנהל האומנותי של הפאבריק, וסאשה האיקוני מסדרת הגלובל אנדרגאונד, השניים שנדהמו מסט חימום חוצה הז'אנרים של בוריג ומיד לאחר מכן הזמינו אותו לעקור חזרה לאנגליה עם סל של הבטחות.צעד זה הזניק את בורי'ג למעמד בינלאומי ויחד הם פתחו את ליין המסיבות המיתולוגי : TYRANT שהפך להיות הדבר החם ביותר באירופה בסוף שנות ה-90'.

בתחילת שנות ה-2000 הספיק בוריג לנגן בכל הפסטיבלים והמועדונים הנחשבים לצד אייקונים מחבורת הגלובל אנדרגאונד. ליי שנחשב לעוף המוזר בחבורה נקרא אל הדגל כדי למקסס את סדרת הניו-בריד וסיפק את אחד האוספים היותר מענייניים ומרעננים שהודפסו בסידרה המיתלוגית, שילוב של טק האוס חד,ברייק ביט וסאונד פרוגרסיבי חם.

את השנים האחרונות מעביר לי בקפיצה בין היבשות השונות (כשהוא מחזיק ברזינסי חודשי ב7 ערים מובילות אירופה),ניהול הלייבל שלו Almost Anonymous  והשקת דיסק מיקס משולש בסדרת ה-Balance.

Lee Burridge, די ג'יי דיפה ואורחים נוספים, יום שישי ה-25.4, החל מ-24:00, ברזילי, הרכב 13, תל אביב

תגובות