מדריך

הד ג'יי הביוני

ליין ההאוס והטכנו "יוד" חוגג שנה להווסדו עם הדיג'יי והמפיק הבריטי, מילטון ג'קסון (א.ק.א. בארי קריסטי), בסט רווי באסים ורגש

ברזילי, הרכב 13, תל אביב, 30-05-2008 00:30
הד ג'יי  הביוני

ליין "יוד" התחיל לפני בדיוק שנה כפרוייקט שניסה ליצור חוויה שלוקחת את הקונספט המוכר של "מסיבה" למקום טיפה אחר, בו הויז'ואלז לוקחים חלק אינטגרלי במסיבה לא פחות מהמוזיקה, ושכל האספקטים של המסיבה, החלל, המוזיקה, הויז'ואלז, הפלאייר והגישה, מדברים באותה שפה ויוצרים יחד את האווירה של יוד. 

לכבוד חגיגות השנה יוד מפציע במהדורה משודרגת, כאשר לצד הרזידנטים אבני ופרטוק, ינגן גם ה-די.ג'יי של ברזילי ירון דיפה, ולמנה עיקרית יתארח הדי.ג'יי והמפיק הבריטי הגאון -Milton Jackson.

מילטון ג'קסון, א.ק.א בארי קריסטי, הוא אחת הדמויות הכי אותנטיות עבור חגיגות יוד. כזו שהמוזיקה שלו היא האוס למסיבות טכנו, טכנו למסיבות האוס, והמכנה המשותף שמדביק את הכל זה אוירת Deep רווית באסים ומלאת רגש. את

הקריירה שלו התחיל ג'קסון בגיל 19 בגלזגו, עיר הולדתו, כאשר האי.פי הראשון שלו נכנס לאוסף המיקסמאג של רוג'ר סאנשז. בשנתיים שאחרי הוא לא עוזב את האולפן וטובע בלופים כדי ליצור לעצמו את הסאונד המיוחד שלו, ובינתיים משפריץ רליסים משובחים בקצב (יותר מעשרים בפחות משנתיים).בגיל 21 הוא כבר מוציא אלבום ראשון, "The Bionic Boy", והופך להיות ההבטחה של ההאוס הבריטי.

תוך זמן מאוד קצר ג'קסון הופך מהבטחה לדבר האמיתי, מקים לייבל משלו בשם ‘beartrax ומתעלה על עצמו בכל הפקה מחדש עם רליסים בלייבלים דוגמת Freerange, Tronicsole, Urbantorque, Tsuba, Platic City ועוד רבים נוספים. 2007 הייתה השנה של מילטון עם הרליסים המצליחים ביותר שלו עד כה, המלודיה הסוחפת Cycles, והקלאסיקה בהתהוות שהמציאה מחדש את המונח קרוס-ז'אנריות: Ghost in My Machines.

על הויז'ואלז כתמיד אנשי סטודיו לוויתן -  VJ Liran Sadeh

יוד חוגגים שנה, יום שישי ה-30.5, החל מ-00:30,  ברזילי, הרכב 13, ת"א

תגובות