מדריך

חזק ובועט עם נגיעות אלקטרו קלאש

Ivan Smagghe, מגיע לעוד ביקור בישראל. הזדמנות להציץ לצד היותר טכנואידי-אסידי ואפל שלו .

ברזילי, תל אביב, 11-04-2008 00:00
חזק ובועט עם נגיעות אלקטרו קלאש

ליין הג'אקין אין מארח שני אורחים השבוע; הראשון הוא קרסטן יוסט, אחת הדמויות המובילות בסצנת ההאוס במתכונתו החדשה. שהקים יחד עם לוראנס את הלייבל דיאל שהפך כעבור שנים אחדות לאחד הלייבלים החמים שמצליחים למזג בין טכנו עמוק להאוס אורגני חדיש. יוסט (יחד עם חבריו ללייבל) נחשב כיום לאחד השמות החמים בסצנת ההאוס והטכנו העולמית. יוסט מגיע לתת חימום חם טרי וגרובי לבחור שבלייני תל אביב הכתירו כ"איוון האיום".

הביקורים הקודמים של איוון סמאג' נחרטו חזק בתודעה של הבליינים המקומיים בעזרת סטים חזקים ובועטים. איוון החל את דרכו בסוף שנות ה90 כמכור לוינילים מן המניין ,מאוחר יותר החל לעבוד בחנות תקליטים בפריז כדי לספק את היצר הבלתי נשלט שלו למוזיקה חדשה, במקביל החל לתקלט במסיבות כשהוא מגדיר לעצמו כבר מתחילת הקריירה גישה סלקטיבית ביותר לגבי איפה ומה לנגן, מה שעורר סביב הבחור התעניינות הולכת וגוברת. התעניינות שפרצה את גבולות צרפת כשהחליט להקים יחד עם חברו ,ארנו רבוטיני, את הרכב האלקטרו-קלאש "בלאקסטרוב". יחד עם בלאקסטרוב יצר הכלאה מטורפת בין רוק לאלקטרו טראשי בועט,קטעים שעוררו גלים מסביב לגלובוס, הובילו לבקשות לרמיקסים מאמנים בסדר גודל של דפש-מוד והביאו אותם לסיבובי הופעות בינלאומיים.

כיום הוא זוכה למעמד של אחד הדיי'גייז המבוקשים והמסקרנים בעולם, בעיקר בזכות היכולת לנגן סטים מרהיבים שנותנים הצצה לצד היותר טכנואידי-אסידי ואפל של סמאג'.

Ivan Smagghe, Carsten Jost ודיפה בברזילי, יום שישי 11/4החל מחצות בברזילי, רח' הרכב 13, תל אביב.

תגובות