מדריך

היס היס, באנג באנג

ערב הופעות בהשתתפות כל אמני הלייבל המשובח "היס" - נדב אזולאי, דויד פרץ, שני קדר ומורפלקסיס

באסס, ירושלים, 27-12-2008 20:00
היס היס, באנג באנג

מי מופיע?

 

נדב אזולאי - רגע לפני אלבום הבכורה שלו "בצד של הרעים". אזולאי הבאר שבעי כותב רוק ישראלי אמיתי, חד וקיים, מרענן בכמה שהוא אמיתי ולא מנסה להיות משהו אחר. הכנות החודרת מאלבומו הראשון של אביתר בנאי, היומיומיות המע(מ)יקה של יהלי סובול, עיבודי רוק אמיתיים ויצירתיים, חיפוש דרך - כל זה ויותר. צריך פשוט לשמוע. 

שני קדר - המעצבת והמוזיקאית המוערכת שני קדר גרפה שבחים עם הוצאת אלבומה Bloodlines ב-2006: "אולי אלבום האינדי הישראלי הכי יפה שיצא השנה", "חולייה נוספת בשרשרת הפנינים שבה אפשר למצוא את הופ סנדובל וקאט פאוור". אנחנו פשוט חושבים שהיא נהדרת. מאז הספיקה קדר לחמם את Low בהופעתם בארץ, והופיעה עם המתופף גיא ביבי.

דויד פרץ - הלב הפועם של הסצינה הבאר שבעית הפורחת. אלבום הסולו הראשון של פרץ, "הייקו בלוז" (2007), זכה לשבחים מקיר לקיר ואף הוכתר כאלבום השנה אצל מבקרים ומוזיקאים שונים. "עולם צלילי ייחודי, בעל חוקים משלו, ששובה את האוזן ושואב אותה פנימה, לתוך לבם של השירים", כתב עליו בן שלו ב"הארץ". פרץ סיים להקליט את אלבומו הבא, "הדרך הביתה", ומופיע כעת עם חומרים ישנים וחדשים, לפני הפסקה מתוכננת.

מורפלקסיס - אחרי שלושה אלבומים שערבבו רוק, אלקטרוניקה, אמביינט ומוזיקה ניסיונית חוזר מורפלקסיס לשורשים עם טריו רוק יצירתי שנותן בראש: אייל גולדמן (פ'אנק סינטרה) בתופים ואורי דרור על הבאס משלימים את הגיטרה חסרת הגבולות והקול העמוק של מורפלקסיס.

ערב היס, יום שבת ה-27.12, 20:00, באסס, ההסתדרות 1, ירושלים

תגובות