מדריך

עד שייצא עשן

ה-TV Buddhas, צמד אלילי רוק, חוגגים את צאת האי.פי החדש שלהם ומארחים את הסטרוברי ג'אם והפיטס, בסלואו משה

סלואו משה, תל אביב, 10-04-2008 21:00
עד שייצא עשן

ה-TV Buddhas הם הרכב גיטרה-תופים. יובל הרינג על גיטרה חשמלית שמחוברת לשני מגברים מלוכלכים, ומיקי טריאסט על שלושה חלקי תופים, תוף עומד כבאס, סנר ומצילה. המוסיקה היא שילוב של דברים שהם אוהבים: הולווט אנדרגראונד, בלאק סבאת', דאנס, מוסיקה הודית. הצמד קיים פחות משנה וכבר 2 סיבובי הופעות באירופה באמתחתם, אי.פי שיצא בדצמבר, ואי פי חדש שיושק הערב. השם מעיד על אישיותם: הם אוהבים להשאר בבית, לאכול ולראות טלוויזיה. אבל על הבמה הם לובשים תחפושות והופכים לאלילי רוק, מיקי בחולצת זהב ופסים לבנים, טייץ מנוקד שחור לבן, מרוכזת, אנרגתית, מרקידה, יובל בחולצת כוכבים כחולה, מכנסיים חומות ונעלי עור, עושה אהבה עם גיטרת קיי שנת 63 . אחד מול השני, על רצפת המועדון, סוחטים את כלי הנגינה שלנו עד שיוצא מהם עשן.

The Strawberry Jam - הן להקת פאנק בנות מתל אביב עם קהל מעריצים אדוק שמגיע לכל הופעה ושואו לוהט וחסר פשרות הכולל הפרחת בועות סבון, שירה דרך מגהפון ועינטוזים עם הקהל. הסינגל הראשון שלהם הוכתר בתור "שיר החודש" הראשון של "הקצה".

ה-Pits הוציאו אלבום שני בשנה שעברה, לאחר אלבום הבכורה שלהם שיצא בלייבל ניו_דיסטרביושן לפני כשנתיים. לאחרונה הצטרף ההרכב ללייבל העצמאי "פתקית" וכעת ממשיכים חברי הלהקה להופיע בעקבות האלבום החדש. 

טיוי בודהאס בהופעה, יום חמישי, 10.4, 21:00, סלואו משה, המחוגה 4, תל אביב

תגובות