מדריך

בלוז קינג ג'ורג'

אלברט סופר (אלגנט) ורועי ריק בהופעה משותפת בשתי שפות ובשלל שירים של השניים

עשן הזמן, באר שבע, 19-01-2009 22:00
בלוז קינג ג'ורג'

אלברט סופר נולד וגדל בבאר שבע ובסוף שנות השמונים היגר לתל אביב ושם יחד עם גיל סמטנה, אורן קפלן ואורן רביב ייסד את להקת "אלגנט" והיה הסולן שלה. "אלגנט", אחת מלהקות הרוק המעניינות והייחודיות של תחילת שנות התשעים הופיעה בעיקר במועדוני הרוק של התקופה, "רוקסן", "לוגוס" והקליטה אלבום בודד, שיצא והופץ על ידי נענע דיסק ועד היום זוכה להערכה רבה.

לאחר פירוק הלהקה המשיך אלברט סופר, להופיע ולהקליט סקיצות לשיריו יחד עם אלעד כהן בונן ("שלושים") כמתופף ועודד שכטר בבס (אהוד בנאי, ברי סחרוף, אביתר בנאי). במהלך השנים שיתף אלברט סופר פעולה כנגן, כותב, מלחין ומבצע עם איגי וקסמן ("אדום"), ישראל ברייט, ("אוצר סמוי"), דנה ברגר ונקמת הטרקטור (באופרת הרוק "סמרה" של המחזאי הלל מיטלפונקט).

אלברט סופר שב השנה אל הבמות, לאחר היעדרות ממושכת ממרכז העשייה המוסיקלית, במופע אקוסטי ואינטימי בשם "ימים של חול בעיר בדויה", בו הוא מגיש משיריו לצד שירי "אלגנט".

אחרי ניסיון כושל למכור את נשמתו לשטן בממפיס חזר רועי ריק לארץ והקים את ה-Medley band. הם הקליטו יחד EP בשם The Pinpoint Room. רועי הוא גם חלק מהקולקטיב שהביא לנו את להיט השוכרים הסואסיידלי "דירת חדר". עכשיו הוא מתקדם לקראת אלבום שלם ומופיע עם שירים מתוכו.

אלברט סופר בהופעה, יום שני ה-19.1, 22:00, עשן הזמן, רינגלבלום 86, תל אביב

תגובות